Kuka pöhkö siellä Jämsässä ajeli kuormaauton lava pystyssä, rikkoen paikkoja.
Lava pystyssä kuormaautossa
9
1075
Vastaukset
- Anonyymi
Varmaan joku ulkopaikkakuntalainen. Sattuuhan noita. Pääasia että jotain tekee.
- Anonyymi
Taisi olla Haggreni
Oli kuka tahansa aika törppö täytyy kanssa.
- Anonyymi
kaikki muut oli pystyssä,mutta ei lava.
- Anonyymi
Että jostain kuorma-auton lavastakin, saa noin ääliömäisiä kuittauksia, ei muuta voi sanoa kuin et, kyllä ihmiset on tyhmiä.
- Anonyymi
Täällä asuu vain urpoja. Onneksi muutan viikon päästä kaipolaan:)
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Täällä asuu vain urpoja. Onneksi muutan viikon päästä kaipolaan:)
onko vaipat jo hommattu,ne kuuluu olla kaipolassa kaikilla,ketkä päivystää kioskilla..
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
onko vaipat jo hommattu,ne kuuluu olla kaipolassa kaikilla,ketkä päivystää kioskilla..
Niin siellä nämä Vireen urheilijat uneksiii vanhoista hyvistä ajoista kun Kaipolassa oli vielä kapakka.
- Anonyymi
Koska Pride.
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1746686Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv1053146Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?1041865Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!
Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am621649- 181524
"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?361354Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko111310- 621210
Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m151203Yhteen hiileen velanottoveljet V P K
Tytäryhtiöissä palaa julkista rahaa ja vastuuttomuuden takia -ei pakollisten -kuntalain edellyttämien asioiden takia! N751143