Missä ovat yleisöosastokirjoitukset ja uudet ideat, emme pyydä vaan vaadimme niitä! Et saa unohtaa Kokkolaa ja lehtiä tilaavia fanejasi!
Vaatimus Ressulle
Anonyymi-ap
3
175
Vastaukset
- Anonyymi
Kiitos luottamuksesta. Lähetän pian pari uutta nimi ehdotusta keskustelupalstoille. Keskuskentän nimeksi ehdotan Myntti areenaa ja Vaasantien uudeksi nimeksi Porinvaltatie. ja nyt ei naurata.
- Anonyymi
Ressu milloin on tulossa uusia yleisöosastokirjoituksia, niitä kaipaamme todella, lisäksi kansalaiset saavat niistä niin paljon tietoa!
- Anonyymi
Toivottavasti ne karsitaan toimituksessa, tyhjänpäivisiä juttuja kukaan ei kaipaa.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht2674809Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii813257- 392857
- 472533
Meneeköhän sulla
oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua451807- 971600
Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle
Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘941378PS uusimman gallupin rakettimainen nousija
https://yle.fi/a/74-20170641 Aivan ylivoimaisesti suurin kannatuksen nousu PS:lle. Nousu on alkanut ja jatkuu 2 vuoden1441015- 70997
- 102956