Pyhäjärven 24 sivustolla on mielettömän kansainvälinen meininki
Tähän on nyt tultu
7
173
Vastaukset
- Anonyymi
Työväki on kansainvälistynyt kun on tajunnut sen tosiasian että pakenemalla paras.
- Anonyymi
Kuninkatar ei voi elää näin vasemmistolaisessa kylässä.
- Anonyymi
Ryppy murheeseen 😂
- Anonyymi
Siitä murheesta tulee monta ryppyä.
- Anonyymi
Haapajärvi on puhumattakaan paras 🙀 t . Manukas
- Anonyymi
Mannu Hanukas !
- Anonyymi
Kyllä on hullua sakkia täynnä koko Pyhäjärven osiot.
Puuttuu vain, että huumenisti Elon Musk pistäytyisi Tikkalanmäelle toveri Trumpin kanssa pitämään pienet pippalot.
Todettu jo Trumpin vaalikiihkon aikaan, että bakkanaaleja johdettiin pääpaikalta huumenistien rumpupalikoilla, niinhän se sitten näyttää olevankin.
Kuinkahan kauan Jenkkilän kaukalo pysyy tanassa, maailman kirjat ovat pahasti sekaisin ja Teslaa kuopataan jo tosissaan.
Näin näyttää tulevan pienet perässä, rahan kiilto silmissä heijastaa kunnan tilaa pahimmillaan, nistit asustaa ilmaiseksi kunnan kirjolla, jossain valskaa pahasti.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?871704- 851212
- 1101113
- 67896
- 102861
Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘56808- 47721
- 36712
Olen huolissani
Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis47661- 33653