Ajaisi vahingossa autoasi päin, miten reagoisit?
Minä kysyisin häntä treffeille.
Mieheltä
Mitä jos kaipaamasi nainen
25
423
Vastaukset
- Anonyymi
Käsi napsahtaisi.
- Anonyymi
Olisin hyvin hyvin hämmästynyt.
Meillä kummallakaan ei ole autoa nimittäin. - Anonyymi
🚴♀️ ootko varma? 😁
- Anonyymi
Tällaisen miehen haluisin 🤩
- Anonyymi
Tätä pitää testata. Ihana idea.
- Anonyymi
Mentäis hänen luokseen tekemään vahinkoilmoitus ja rakasteltais sen jälkeen hyvin kiihkeästi.
🧢
😎
👔🫴❤️
🩳
🧦- Anonyymi
Uuuuh. Missä sun auto. Tuun heti vähän ruttaamaan ❤️
- AnonyymiUUSI
Anonyymi kirjoitti:
Uuuuh. Missä sun auto. Tuun heti vähän ruttaamaan ❤️
🏪🚘👋❤️
- Anonyymi
Maksattaisin hänellä
- Anonyymi
Heitetäänpä pikkukalat altaaseen.
- Anonyymi
Sanoisin, että teidän vastustajanne hemmetti käy ympäri kuin kiljuva jalopeura.
- Anonyymi
En halua törmätä sellaiseen klassikkoon. Olen sitäpaitti niin hyvä kuski etten törmäile. Tai sit kaikki osaa jo väistää.
- Anonyymi
Vastustakaa perkelettä, niin se teistä pakenee.
- Anonyymi
Ensiapua antaisin kyllä sille miehelle
- Anonyymi
Ei huono, Jimbo !
- Anonyymi
Liikettä, pois siitä !
- Anonyymi
Tuo ei pääty hyvin noille paksukalloille.
Ei se ikinä. - Anonyymi
Eivät taida olla oikeita timantteja ?
- Anonyymi
Sanoisin että niskat meni ja nyt olen jo nuoresta iästä rampa.
- Anonyymi
🫂🧎🏼♀️🤸🏼♀️🚘💥🚴🏼♀️💨💨
- Anonyymi
Sanoisin naiselle että minun syy tämä varmaan oli.
- Anonyymi
Olisin aika hämilläni, sillä en omista autoa. Ensin pitäisi selvittää mistä auto on tullut. Kiinnostaisi myös auton merkki. Olisiko Lada vai Jaguar?
- Anonyymi
Uijui, en ole koskaan päässyt treffeille kolarikorjaamolle🤩 Lähtisin😍 Tarjootsä?
- AnonyymiUUSI
Jos vakuutukset kunnossa niin siitä vaan.
- AnonyymiUUSI
Tämä on POSITIIVISTA SYRJINTÄÄ, koska minun KAKSOISLIEKKI RAKKAUS tietää, että minulla ei ole autoa ollut kohta 8vuoteen.
Hän ihan selvästi haluaa ostaa minulle auton.
En ole ikinä ajanut vahingossa miehen auton kylkeen.
Minä kyllä vähän epäilen, että jos hän minulle auton ostaa ja minä siinä kotipihalla vahingossa ajan hänen autonsa päälle, että hän minua treffeille pyytää.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu3633123Tässä totuus jälleensyntymisestä - voit yllättyä
Jumalasta syntyminen Raamatussa ei tässä Joh. 3:3. ole alkukielen mukaan ollenkaan sanaa uudestisyntyminen, vaan pelkä3021492En kadu sitä, että kohtasin hänet
mutta kadun sitä, että aloin kirjoittamaan tänne palstalle. Jollain tasolla se saa vain asiat enemmän solmuun ja tekee n841312- 1081311
Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi991295Oisko mitenkään mahdollisesti ihan pikkuisen ikävä..
...edes ihan pikkuisen pikkuisen ikävä sulla mua??.. Että miettisit vaikka vähän missähän se nyt on ja oiskohan hauska n591245- 481145
Helena Koivu : Ja kohta mennään taas
Kohta kohtalon päivä lähestyy kuinka käy Helena Koivulle ? Kenen puolella olet? Jos vastauksesi on Helenan niin voisi801052Au pair -työ Thaimaassa herättää kiivasta keskustelua somessa: "4cm torakoita, huumeita, tauteja..."
Au pairit -sarjan uusi kausi herättää keskustelua Suomi24 Keskustelupalvelussa. Mielipiteitä ladataan puolesta ja vastaa24951- 33847