Mä en ikinä merkinnyt sulle mitään

Tee palvelus ja pysy poissa.
8319
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Usko mitä haluat, edelleen.

Äänestä
  • En merkinnyt. Toivon etten olisi ikinä tavannut.

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    En merkinnyt. Toivon etten olisi ikinä tavannut.

    Me ei olla tavattu. Et edes tiedä miltä näytän.

    Äänestä

Pukkasit mut pois syyttä

Äänestä

Passiivis-aggressiivisuus auttaa aina.

Äänestä

Se on tarkoitus ja ollut jo pitkään.

Äänestä
  • Aja puuhun.

    Äänestä

Rakastan sua.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tee palvelus ja pysy poissa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu