Pyyhintä puohitiellä

Anonyymi-ap

Aamun aurinko oli vasta etäinen lupaus, kun 1hoitsu astui teslastaan varastorakennuksen. Sinne oli pyllyn pystyssä sijoitettu entisiä puohitien paroneita.

1hoitsu käynnisti vanhan käsikäyttöinen hiomakoneen, joka tunki paksua dieseliä tunkkaisen varastoilmaan. Mieli oli riemuissaan : kaikkien näiden "äitee pyyhkii pyllyn"- juttujen jälkeen koettaa maksun aika. Luvassa olisi kaikkien aikojen perusteellisin pyllynpyyhintä, kuten vain käypä hoito-suosititukset osaavat kuvailla.

Asd

6

311

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Pyllyn pyyhintä tulee vastaan sitten lopuksi. Et ole vielä siinä vaiheessa. Kirjoittelet tänne, niin tarvitset lisää juotavaa.

    • Anonyymi

      Tissu, mitä sinulle kuuluu?

      • Anonyymi

        Jännä, miten Ex-Tissuttelija osaa laukaista valtavia lukukertoja omille miesteilleen. Sehän oli joskus vuonna Jeesus tämän palstan sheriffi/luotsi.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Jännä, miten Ex-Tissuttelija osaa laukaista valtavia lukukertoja omille miesteilleen. Sehän oli joskus vuonna Jeesus tämän palstan sheriffi/luotsi.

        Eikö se ollut sama tyyppi, joka imutti ilmaiseksi Haarikan saniteettitiloissa?


    • Anonyymi

      Miinunn perseesstä satelee vägevää hernekeittoa.

    • Anonyymi

      Tissu on jo vanha vaivalloisesti askeltava äijän puolikas.
      Peba ei enää käy kaupaksi ja olisi liian kivuliastakin.
      Peräsuoli revähti lopulta jatkuvan jyystön takia, mutta hampaaton simasuu kelpaa yhä pukumiehille.
      Hampaaton turpa virneessä tissu imuttelee sidukkarahat.
      Olutta tissu ei juo ainoastaan sidukkaa pikkurilli pystyssä. Vaimo on vaihtunut rotevaan 200-kiloiseen Reiskaan, mutta ajopeli on pojilla yhä civic. Reiskan tissu tapasi Niuvanniemessä ja pojat olivat pyllytuttuja alle varttitunnissa.
      Yhdessä tissu ja reiska kaasuttavat psykoosista toiseen hourulasta kolmanteen. Usvaa putkeen ja mälliä huuleen on poikain motto.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sannan kirja USA:n bestseller!

      "Congratulations to Sanna Marin's HOPE IN ACTION, officially a USA TODAY bestseller!" Kertoo Scribner. Mitäs persut tä
      Maailman menoa
      114
      11068
    2. Yritystuet 10 mrd. vuodessa, eli yrittäjäriski valtiolla kuten kommunismissa

      Pelkästään Viking Linen viinanhakuristeilyitä sponsoroidaan 20 miljoonalla eurolla vuosittain. Dieselin verotukikin on
      Yrittäjyys
      152
      10292
    3. Oikeistolainen luki Med mod att leda : en biografi

      ...ei tykänny Sanna Marinista
      Maailman menoa
      26
      8030
    4. Sture Fjäder haluaa tuensaajien nimet julki

      Kokoomuspoliitikko haluaa yli 800 euroa kuukaudessa tukia saavien nimet julki. Ehkä olisi syytä julkaista myös kuvat? h
      Maailman menoa
      180
      6478
    5. Metsäalan rikolliset

      Jokohan alkaa vähitellen kaatua kulissit näillä ihmiskauppaa harjoittavilla firmoilla.
      Sotkamo
      48
      5533
    6. Milloin viimeksi näit kaivattusi?

      Toimisitko nyt toisin kuin siinä tilanteessa teit?
      Ikävä
      73
      5041
    7. Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"

      Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..
      Maailman menoa
      143
      4347
    8. Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata

      Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai
      Maailman menoa
      24
      4214
    9. Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi

      Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas
      Maailman menoa
      57
      4014
    10. Maahanmuuttajat torjuvat marjanpoiminnan - "emme ole rottia"

      Ruotsalaisen journalistin selvitys paljasti, miksi maahanmuuttajat kieltäytyvät työstä. Taustalla vaikuttavat kulttuuris
      Maailman menoa
      132
      3587
    Aihe