patjakauppias

kiertää talosta taloon vahempi mies ja kauppaa yli 1000€ patjoja onko käynyt?
31306
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

On kerran pari vuotta sitten käynyt. Ei kannata ostaa. Halvemmalla saa yhtä hyvän jos ei paremmankin.

Äänestä
  • Kävi meilläkin muutama vuosi sitten.
    Tehtiin kaupat kahdesta patjasta ja peruttiin seuraavana päivänä.
    Samalla rahalla saatiin kalusteliikkeestä kokonaan uudet sängyt ja patjat. Älkää menkö halpaan. Ei ne mitään ihme patjoja ole.

    Äänestä

Pelastus armeijan vanhoja nääs

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

kiertää talosta taloon vahempi mies ja kauppaa yli 1000€ patjoja onko käynyt?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu