Käytkätkö päällikö virkaasi väärin

tuntuu että keräät alaisistasi tietoja joita kirjoittelet täällä. No selviää kun tavataan kaikkien perheet että olikos sitä sulla
6583
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Mun mielestä työpaikkojen pitäisi aina järjestää tapaamiset niin että puoliso on mukana. Silloin se totuus tulee esille

Äänestä

Joku yksinäinen jolla ei ole omaa elämää tai on sen elämänsä menettänyt? Miksi stalkata toista? Mitä salaisuuksia täältä löytyy? Jokainen kirjoittaa mitä vaan. Jos oikeasti on ihastunut niin kyllä siitä kerrotaan ihan kasvotusten., ei anonyymillä palstalla.

Äänestä

En mä mikään alainen oo...❤️

Äänestä

Hyvä dokkari alkoi tv1.llä.
Suomalainen hakkeri Lauri love käy oikeustaistelua luovutuksesta Yhdysvaltoihin jossa uhkaa elinkautinen. Tietomurtoja FBI:hin, NASAan, USA:n keskuspankkiin....hakkeriaktivistin protesti. Milloin aktivismi on rikollisuutta. Voittaako rakkaus, oikeus vai byrokratia. Tietokonenerot, pitäisikö taidot käyttää hyvään ?

Äänestä

Aika moni tehny mulle aika tosi väärin. Mutta ei tunnu tuskaa tuottavan. :) yks mikä on varma on et Tietyille tantoille ei ole asiaa enää.

Äänestä

No kohta niitä päitä alkaa putoamaan sieltä johtajien palleilta kun hallintokantelu kolkuttaa oven pieleen jonka on allekirjoittanut suurin osa meistä joita kohtelette kuin paskaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

tuntuu että keräät alaisistasi tietoja joita kirjoittelet täällä. No selviää kun tavataan kaikkien perheet että olikos sitä sulla

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu