Päätyy aina siihen että on vahvistusharhaa ajatella että olisi täällä
Palstalla kulkee kehässä lopulta
Anonyymi-ap
13229
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Kangastuksia aavikolla
Kamelin selässä
Occamin partaveitsi
Terä tylsynyt, ei leikkaa
Niin, pitää muistaa että tämä on vain sellainen hiekkalaatikko, paikalla on ne leikki-ikäiset keitä sattuu olemaan, huomenna toinen kokoonpano, eikä mikään ole pysyvää - paitsi hiekka.
Kyllä minä täällä olen mutta olenko se oikea henkilö, sitä en tiedä(?).
M- nainen tumma
Mistä päin tumma m-nainen kirjoittaa?
Olen kyllä 99.9% varma, että hän on täällä.
100% varma, että sinä olet täällä.
Joo..Molemmat on täällä
Noin se juuri on. Mutta minä etsikään palstaltakaan ketään, koska minulle täällä kirjoittelu on vain ajatustenpurkupaikka!
Enkä etsi ketään palstan ulkopuoleltakaan! Siksi en koskaan sanonut mitään tietylle nuoremmalle henkilölle palstan ulkopuolella! Elämä on hyvää omien läheisten kanssa, eikä minulla ole mitään mielenkiintoa tutustua keneenkään! Olen autismin kirjolla ja viihdyn erinomaisesti yksin ja lähisukulaisteni kanssa! Ahdistaa jo pelkkä ajatuskin että pitäisi tutustua minulle tuntemattoman ihmisen tapoihin elää ja olla! Hyi!
Mikä on naisia esittävä syyntakeeton kaveri tämä into tuottaa tällaista tekstiä? Tuskin mikään niin korkea tavoite kuin mustamaalata ketään yksilöä. Senhän voi tehdä vain nämä ulkopuoliset väitteineen mikäli niikseen tulee.