Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Top/Vers mies Kuopiosta

Löytyykö Top/Vers miestä Kuopiosta paikan omaava mies Eka tapaaminen luonasi.
Pääset korkkaamaan neitsyt pepun .
Ota se hellästi.
Ensin pesulle ja sitten avaat sen tekokyrvän avulla
2432
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mee niuvanniemeen siellä spede ruikkaa spehmat suoleen buaahaa

Äänestä

Noin 35 kilsaa Kuopiosta ois teille sitä mitä tahdot.olen 58 bi kaveri

1Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Löytyykö Top/Vers miestä Kuopiosta paikan omaava mies Eka tapaaminen luonasi.
Pääset korkkaamaan neitsyt pepun .
Ota se hellästi.
Ensin pesulle ja sitten avaat sen tekokyrvän avulla

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu