Alkoholistioletettu läheinen, peruspihi henkilö pitkin hampain suostui antamaan parisataa opintuella elävälle lapselleen. Siinä suurin lahjoitus lapselle muutamaan vuoteen.
Edellisenä päivänä alkoholistioletettu oli viinaryyppyjen lomassa käynyt osteskelemassa monesta liikkeestä lahjakortteja monen sadan euron arvosta. Kortit oli sellaisia, että korttien koodit riitti niiden käyttämiseksi netissä tavaroiden tai peliajan ostamiseen. Koodit hän välitti netissä vastaaottajalle, 25-vuotiaalle teini-ikäisen yksinhuoltajalle🤔.
Kirkkain silmin selvänä aamuna selitti kuinka auttoi tätä "yksinhuoltajaa," jota ei ole tavannut tai jonka nimeä ei edes tiedä.
20e ei heltiä Punaiselle Ristille, mutta lähes 30-kertaisella summalla "autetaan yksinhuoltajaa", jota ei edes oikeasti ole.
Jos ihminen on aktin perässä, niin aito maksullinen kosketuskontakti olis Kurvissa taikka Kampissa tullut halvemmaks.
Unelmista maksetaan huolettomasti enemmän kuin oikeista asioista?!
Huurupään nettiseikkailu
Anonyymi-ap
0
289
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1948876
- 114718
Vedonlyöntiä .
Olen valmis lyömään ison vedon , että homma kaatuu . Jos kerta Sivonen ei lähde mukaan , niin ei tuoho usko kukaan muuka523740Mikä on pahinta, mitä kaivatullesi
pelkäät tapahtuvan? Jos kuolemaa, vakavia sairauksia yms. ei lasketa?1043106Turvaan tulleet lähettävät omia lapsiaan vaaraan - hullua
MOT-ohjelman jakso ”Loma vaihtui kahleisiin” kertoi, kuinka Suomessa ja muualla Euroopassa asuvat somaliperheet lähettäv952752Hei Antti. Minähän varoitin jo 2 v sitten, ettei sinusta tule pääministeriä, vaikka kuinka
voittaisit vaalit. Vasurit ovat aina puukottaneet toisiaan selkään, eivät koskaan edestäpäin. Marinistit varsinkin IL t62528Uusnatsien ilkivalta Joensuussa jatkuu.
Saavat mellastaa persujen suojissa miten haluavat. Särkevät ja tuhoavat toisten omaisuutta, tähän on johtanut persujen m121878- 441485
Golffarit kehityksen jarruna
Nyt kun yritetään saada kivitippua toimimaan niin golffarit iskee puukolla selkään joka asiassa. Majoituspalveluja maino131429Minkä kouluarvosanan (4-10) annat Thank God, sä tulit! sarjalle?
Katsoitko Thank God, sä tulit!? Uusi viihdeohjelma ei ollut kaikkien makuun, mutta jotkut tykkäsivät. Minkä kouluarvos681322