Servoplee vaan. On kesäkin jo pitkällä servoplee! Kustannuskysymykset kaakkoon. Sekö on pelin henki? Kuka maksaa viulut ja kelle kakku? Aina se on tietty porukka, joka kuorii hillot päältä. Muut jää vain nuolee näppejään ja viimeinen sammuttaa valot. Näinhän se menee Haapavedellä! Servoplee….
Servoplee, Haapavesi!
Anonyymi-ap
5
157
Vastaukset
- Anonyymi
Mitä nää niin ku soperrat?
- Anonyymi
Mene töihin juuttaan pökiö!
- Anonyymi
Ap se vain pauhaa saamatta rauhaa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mene töihin juuttaan pökiö!
Mee ihte töihin saapelin pökiö! Nää oot näätä!
- Anonyymi
Ekkö nää ymmärrä? Selevää suomea servoplee!
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Naisella tisulit, kuin lehemän utarehet
Oli kyllä isot tisulit naisella, kuin lehemän utarehet, vaikka paita oli päällä, niin tisulit erottui.748367Oliko pakko olla taas tyly?
Miksi oot niin tyly mua kohtaan nykyään? Ei edes tunneta kunnolla. Katseita vaihdettu ja varmasti tunteet molemmin puoli662825Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä182028- 1572001
Kemijärven festarit 2025
Onpas taas niin laimea meininki. Eikö tosiaan saada parempia artisteja? ☹️201949Johanna Tukiainen hakkasi miehen sairaalaan!
Viime päivien tiktok-keskusteluissa on tullut esiin, että Johanna Tukiainen on jatkanut väkivaltaista käytöstään. Hän h1381861Kukapa se Ämmän Kievarissa yöllä riehui?
En ole utelias, mutta haluaisin tietää, kuka riehui Ämmän Kievarissa viime yönä?301720- 431495
- 1021487
Salilla oli toissapäivänä söpö tumma
Nuori nainen, joka katseli mua. Hymyili kun nähtiin kaupan ovella sen jälkeen411246