Tämä on varmaankin väärä palsta tälle kysymykselle, mutta ehkä vastaukset ovat asiallisempia.
Kun rakastelen mieheni kanssa ja olen päällä, kuuluu joskus voimakas ”kolina”. Aivan kuin penis hakkaisi johonkin. Kipua se ei aiheuta. Ääni tulee ”jostain sisältäpäin”. Onko kenelläkään vastaavanlaisesta kokemusta? Mikä mahtaa aiheuttaa äänen ja onko se vaarallista? Ajattelen lähinnä kohtua jne.
Kolisee!
5
775
Vastaukset
- sinulle
ennen yhdyntää ottaa ne Geisha-pallot pois!
- Nainen23v.
Mulla joskus itselle kuuluu sellaista pientä lonksumista, mutta ei ole häirinnyt.. enkä tiedä, kuuleeko mieheni sitä ollenkaan. Olen ajatellut, että voisko silloin penis osua vaikka kohdun kaulaan tai sitten johonkin luuhun tai muuhun kovempaan kohtaan. Muuta selitystä en osaa sille keksiä. Voisko se sulla olla jotenkin samanlaista? Hankala sanoa, kun ei oo ite "kuulemassa":) Jos asia vaivaa, kannattaa varmaan kysyä lääkäriltä, ettei oo mistään vakavammasta kyse.
Ja edelliselle kirjoittajalle, että mä en ainakaan käytä geishapalloja.. jos ei oo asiallista sanottavaa, oiskohan viisaampaa jättää sanomatta typeryydetkin. Tyhmyytesi vain näytit! - ajoittain
Sama vaiva toisinaan..Mulla voimakkaasti taaksepäin kallistunu kohtu ja taitaa jo hiven olla retkahtanu alaspäinkii.Selkeesti yhdynnässä klonksuu,ja se on kohdun kaula mikä vatkaa eestaas.Toisilla kohtu ja kohdunkaula sen verran ylhäällä ettei ota es kii.Mut klonksutaan me sit senkii eestä ;)
- kauhujuttuja
Pelottais koko homma...
- Anonyymi
Metsän myynti Thaimaa katselee 👮 nurkan kautta seuraavaa pesupallo kolisee missä?
Sokean kirjoituksen turvin nähtävä seurakunta mutta mutta jatkaa
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti
Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää422210Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten652078Helsingin yllä valopalloja
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön1211940HÄLYYTYS!!
Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a363921696Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?
Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.1041655Helsingin yllä lensi yöllä jotain outoa puolen yön aikaan valopalloja
Poliisi on saanut tapauksesta yhden havaintoilmoituksen. Valopalloja oli noin parikymmentä ILtalehdessä on video tapah1241484Millainen on naisellinen nainen
Nyt kun taas mennään keikkuen kesään, niin millainen nainen on naisellinen? Pukeutuminen, olemus, puhetapa, jne. Vilma n1821102Raamatullinen kaste
Seurakunnassamme kastettiin mm eräs muslimi, joka oli tullut uskoon. Hän oli ollut Suomessa viitisen vuotta. Hän oli lu53967- 75935
- 27899