Täällä tarvitaan juuri sinunlaista miestä.
Tervetuloa kotiin Eero
6
611
Vastaukset
- Anonyymi
Ikäloppu itseään täynnä oleva yrittäjä, ei mitään annettavaa Polvijärvelle..
- Anonyymi
Mahtaa olla mielesäpahoittajia ihan omasta takaakin
- Anonyymi
Voi kuule, närhen munat näyttää teille poikasille. Ei oo tuulen huuhtoma perse. On pätäkkää ja osaamista. Hävetkää.
- Anonyymi
Taitaa se olla kuitehin poikanen loppupelissä...
- Anonyymi
Kuka Eero? Kunhan ette vain parin vuoden päästä äänestä erästä kontiolahtelaista lihavaa persumiestä eduskuntavaaleissa. Liperiläiset tietävät ja joukko Polvijärveläisiä. Huijari koko mies. Mutta kuka on tämä Eero?
- Anonyymi
Voe tokkiisa, eipä täällä taideta äänestetää edes paikkakuntalaisia. Kävele klo 17.00 kirkonkylälle ja katsele ympärillesi, kuollutta on. Tule käymään samaan aikaan täällä Outokummussa..... ihan on eri sähinät piällä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia
Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell3186874Kysymys muille miehille
Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss693976- 2083115
Kohta katson sun kuvaasi
ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa242827- 741932
- 1461702
Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan
Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a2101692Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?
Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?1201528Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi
jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?1631521- 891418