"metso59
16 tuntia sitten
Moi. Ei kait sinua ole bannattu metsämanin kanavalta? On se kyllä täys kusipää jos niin on tehnyt ja vaikka ei olisikaan niin silti kusipää se on. Yliksellä sinua arvostetaan kovasti.
11
piriitta
·
@piriitta1369
16 tuntia sitten
Kyllä näin kävi. Haukkui minua vitun apinaksi, joten kommentoin sanomalla, että onko setällä pinna kireänä? Ei muuta tarvittu, bannit tuli.
15
@metso59
15 tuntia sitten
@piriitta1369 Ei ole todellista, sinä kun olet mielestäni hyviä kommentteja sinne laittanut. Minä olen saanut jo 2 bannit siltä. Hullu se on. Tulee käymään niin että siellä ei ole kohta muita kuin lässyttjiä hyvä huomenen toivottelijoita.
11
@Leijona1984
15 tuntia sitten
@piriitta1369 Omaa oksaansa sahaa niin että lastu lentää. Ei joku vuasi sitten viälä ymmärtäny minkä luantoonen ukko se torellisuures on.😮💨"
Metsämanin kommenttikentältä
15
417
Vastaukset
- Anonyymi
Tuo metsa man tuomiolle kommentoijien nimittelyistä. Piritta oli hyvä kommentoija, tykkäsin. Nyt siellä ovat nämä lässyttäjät, nuoleksijat enää. Kyllä jotain täytyisi tehdä, tuo ukko pitää saada kuriin. Ei kun vaan ihmiset lopettaisivat videoitten katsomisen ja tilaamisen. Ylpeä, ylimielinen ukko, noussut pissa päähän paremman kerran!!
- Anonyymi
Se on täysin oikein että sanoo pään aukojille joskus takaisinkin. Ei tarvitse kummoinen puusilmä olla että kun lukee vaikkapa Suomi24 Tuusniemi palsta että ketkä on ne jotka nimittelee.
MetsaMan on mukava heppu, olen tavannut.
- Anonyymi
Joku tarjos piriittaa metsämanille morsioksi. Kyllä piriitta sanos että tuo on vain pissimistä varten.
- Anonyymi
Onneksi jäi tennari-teija ja hupposkan tiina toivottelemaan ja selostamaan,mitä videolla nähdään ja kuullaan ja huomenten/hyvän yön toivotukset tietenkin joka päivä,jopa useampaan kertaan.
- Anonyymi
Onkohan Hellu ja Sirpa vielä jäljellä.. Metsäman haluaa varmaan lepuuttaa hermojaan välillä ja hyväksyy vain kaikkein "läheisimmät" lässyttämään. ( joku epäili piriittaa mieheksi jossain vaiheessa..)🤔
- Anonyymi
Tarina ei (yllätys yllätys) kerro sitä että mitä tämä bannattu sanoi ennen kuin metsaman sanoi häntä vitun apinaksi...
Nämä on samaa tasoa nämä jutut kuin mopojonnejen ykä videot, joissa mopopojat härnää ensin aikuista, ja sitten kun sillä aikuisella palaa lopulta hermo, niin laitetaan video tallentamaan. Ja sitten nettiin nimellä "Ykä huusi mopoilijoille" ja sen jälkeen näyttää siltä että mopopojat ei tehneet mitään ja sit ykä tuli huutaan..
Näissä on vaan se ero että mopopojat on nuoria, ja te olette aikuisia, joskin aika räkänokka-asteella...- Anonyymi
Pyyhkiikö äiti teiltä ruskeakieliltä nenät, jos nenä vuotaa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Pyyhkiikö äiti teiltä ruskeakieliltä nenät, jos nenä vuotaa.
Vähäiseltä näyttää sinunkin taitosi sivistyneeseen debattiin kommenttisi perusteella. No en kyllä yllättynyt. Voi reppanaa..
- Anonyymi
Jos joku antaa aiheellista kritiikkiä niin mani vittuilee että onko pinna kireällä. Sama kysymys äksyilevälle manille tuottaa bannit...
- Anonyymi
Mitä ihmettä tuon juntturan suosiosta tapellaan. Kiinnostaa kun kilo p.skaa.
- Anonyymi
"MetsaMan on mukava heppu, olen tavannut."
Niin oli hevosen pieksäjäkin mukava heppu kehujille, kiittelijöille ja ihmisille joista kuvitteli hyötyvänsä.
Oikein imelän sokerinen kuin nunnalikööri.- Anonyymi
Juu nähtävästi ei mitään väliä kuinka inhottava youtuben kautta kun vain tavatessa valuttaa hunajaa.
- Anonyymi
Näkyy noilla fanitapaamisvideoilla,miten on vaan raha mielessä,eikä läsnä alkuunkaan,tai kiinnostunut muiden kuulumisista.Hyi!
- Anonyymi
Missäs nämä niinkun kommentoi tuossa jos ovat kerta bannissa?
- Anonyymi
"Missäs nämä niinkun kommentoi tuossa jos ovat kerta bannissa?"
No vaikka tässä.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!10612016Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla1079086Kovan viikon ilta pitäisi lakkauttaa
Käytännössä pelkkää SDP:lle ilkkumista koko ohjelma veronmaksajien kustannuksella.1295086Yksi kuoli kolarissa Outokummussa
-toisen auton kuljettajaa epäillään rattijuopumuksesta. Toisen auton kyydissä oli kuljettajan lisäksi neljä ihmistä. Hei834321- 1024281
Pakoputkipörisijä syttyi tuleen kesken ajon
Kyydissä oli 7 henkilöä, mutta hyvä onni matkassa epäonnistuneesta käyttövoimavalinnasta huolimatta, eikä kukaan loukka504214Kalja-Kristus Kutsuu Luokseen
Nyt on Oikea Hetki Ottaa Ryppyys Vastaan! Lue Pelastusryyppy ja tee Promillista elämäsi Herra! Pelastusryyppy on teksti73953Borat ärhäkkänä, syyttelee kokoomusta vilpin suojelusta
Hänen mukaansa kokoomus seuraa ”toimettomana vierestä, kun vilpilliset firmat vievät urakat rehellisten nenän edestä”, j113739Sdp on esittänyt maatalous- ja yritystuista leikkaamista
Joihin menee 10 miljardia euroa vuosittain. Minkä vuoksi äärioikeisto änkyttää jostain vuodesta 2026, kun ei demareiden403623Persut on SYYLLISIÄ KAIKKEEN NEGATIIVISEEN SUOMESSA
, ne haluaa neuvostoliiton putinin kanssa takaisin, shit voi valvoa kaikkea ja kaikkia, no tietty makeeta mannaa itselle313595