katsastusvarmin ja parhaiten arvonsa säilyttävä ja kadehdituin merkkien merkki ja muut huonot merkit rytökasoja.
Toyota on taas
7
130
Vastaukset
- Anonyymi
Olkaamme uskossa lujia, vaikka meitä koetellaan monilla ongelmilla ja se tulee kalliiksi, mutta yhteisellä uskolla ja voimalla voimme pärjätä.
- Anonyymi
Onko tuo Toyotan ylivoima noin katkeran itkun paikka?
- Anonyymi
Kateellisen ressukan tämän päivän pakollinen spämmi.
No helpottiko? - Anonyymi
Olen ajanut seitsemällä uutena ostamallani Corollalla 85000 km 21 vuoden aikana ilman ainuttakaan vikaa. Mikään muu merkki ei pysty ikinä samaan.
- Anonyymi
Wau! Ansaitsisit urhoollisuusmitalin suorituksestasi.
Että ihan ihan yli 4000km vuodessa ja yli 12000km/auto ilman vikoja! Ja huollossakaan et ole tarvinnut käyttää autojasi kuin kerran vuodessa – 4000km:n välein.
Tuo ei onnistu millään muulla kuin Toyotalla!- Anonyymi
Taas pöljät keskustelee.
- Anonyymi
"muut huonot merkit" 😁
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 15010909
- 525210
Taas ryssittiin oikein kunnolla
r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html452423- 302113
Vanha Suola janottaa Iivarilla
Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia131681Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin
Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,421524Tiedän kuka sinä noista olet
Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta301221Känniläiset veneessä?
Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v351166Daniel Nummelan linjapuhe 2025
Kansanlähetyksen toiminnanjohtajan Daniel Nummelan linjapuhe tänään. Rehellistä analyysiä mm. evlut kirkosta ja piispo92935TÄSTÄ TAITAA TULLA SUOMEN HISTORIAN SUURIN USKONNONVAPAUDEN OIKEUDENKÄYNTI.
Sinun täytyy hyväksyä se että jos sinä vetoat uskonnonvapauteen, silloin sinun tulee antaa myös muille vastaava vapaus o317882