Kirsi alm-siira närkästyi

Anonyymi-ap

Muija veti herneen nenään kun ylen toimittaja kysy onko huulitäytettä?
Just katoin eilen uutisia ja muijan ylähuuli ja nenä ei liiku enään yhtään..eli merkki että on leikattu tai laitettu botoxia liikaa.. hullun näköinen kun ylähuuli vaan pysyy liikkumatta. Noloa Siira-alma. Onko aika ajanut tämän pikkumuijan ohi. Alkaa olemaan yhtä pitkä ja leveä. Silloin on parempi siirtyä taustatoimittajaksi. Ei enään auto jos joskus pystynyt nuorena flikkana imemään golfpallon viiden metrin vesiletkun läpi. Nyt kun mittarissa jotain 50 vuotta on parempi antaa nuoremmille tilaa.

5

226

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Olin maikkarilla kesätöissä.. tää muija oli aina huutamassa jotain koroketta ittelle. On jotain 130-140 cm pitkä. Ja aina naurettiin sen järjettömillä kokkareille.

      • Anonyymi

        Miksi maikkari pitää noin epäsuosittua henkilöä palkkalistoillaan.
        Kanavaa täytyy vaihtaa kun tuo tulee pää kenossa, teennäisesti venkoilemaan uutislähetykseen.


    • Anonyymi

      Katottiin eilen samaa.. aika jäykän näköinen naama nykyään. Ennen hymyili koko kasvoillaan mutta nyt tuntuu että kun hymyilee niin sieraimet vaan isonee..

    • Anonyymi

      Taas on uutisissa ,ei löydy uskottavuutta

    • Anonyymi

      Varmaa mennyt naama vähän jäykäksi kun yrittää siloitelka ryppyjä.. ei olisi kannattanut Viron halvinta valita.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?

      Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin
      Maailman menoa
      271
      10084
    2. IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!

      "IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its
      Maailman menoa
      327
      7256
    3. Verinen koira

      Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?
      Imatra
      85
      1933
    4. Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa

      Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.
      Maailman menoa
      116
      1640
    5. Mira Luoti, Vain Elämää

      kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?
      Maailman menoa
      6
      1501
    6. Faktat kehiin!

      kauanko aiot odottaa kaivattuasi? ja miks?
      Ikävä
      109
      1191
    7. Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?

      Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut
      Kotimaiset julkkisjuorut
      75
      1189
    8. Mopokeulija

      Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin
      Haapavesi
      48
      969
    9. Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !

      Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus
      Ähtäri
      26
      828
    10. MUISTATTEKO SEN?

      Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk
      Joukkoliikenne
      312
      762
    Aihe