Tori.fi EI ole suomalainen palvelu, Tori.fi on norjalaisen mediakonsernin Schibstedin omistuksessa. Käyttöehdot ovat pitkät, minä luin ne.
Tori.fi:n käyttöehdoista poimittua (lyhennettynä ja selkokielellä):
Käyttäjä antaa Tori.fi:lle ei-yksinomaisen, maailmanlaajuisen ja maksuttoman oikeuden käyttää,
kopioida, muokata, levittää ja julkaista kaikkea sisältöä, jonka käyttäjä on lisännyt palveluun (esim. kuvat, tekstit, keskustelut).
Toisin sanoen:
Keskusteluissa kaikki lähettämäsi sisältö on vapaata riistaa tori.fi:lle, kuten kaikki muukin.
Taitaakohan toridiilillä mennä tilitiedotkin myytäväksi markkinointitarkoituksiin..?
Heillä on oikeus käyttää kaikkea sisältöä esim. markkinoinnissa tai kumppanisivustoilla jonka sivusto sinusta saa irti.
Ilmoitusasiaa tori.fi palvelusta!
Anonyymi-ap
0
<50
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 823223
- 922925
- 532182
Mietin että
Onko tästä enää paluuta entiseen? Ainut asia joka päiviini toi taannoin iloa, oli meidän yhteinen hassuttelu ja huumorin201635- 191454
Nyt rupeaa löytymään talonmiestä ja muuta sankaria hallipaloon
Kyllä on naurettavia juttuja tuossa paikallislehdessä, että saa tosiaan nauraa niille..81427- 171421
Tajusin vaan...
Että olen pelkkä kroonistunut mielisairas. Olen sairauspäissäni luullut itsestäni liikaa. Luulin, että olen vain korkein181365Aaamu on täällä taas!
Hyvää ja rauhallista työpäivää rakkauteni. Kunpa vaan hymyilisit enemmän. Toivon, että joku kaunis päivä kanssani et vaa131341Noin ulkonäkö-jutut ei multa
Nainen, koskaan en ole kirjoittanut siitä mitään ilkeää. Ei kuulu tapoihin351305