mun tulis mieleen seksi. Mitä sun?
Testissä mitä tästä tulee mieleen
Anonyymi-ap
10
372
Vastaukset
- Anonyymi
Todella köyhää...👎🙄
- Anonyymi
Vastaispa joku muukin...
- Anonyymi
P.
- Anonyymi
Ai bad habits?
- Anonyymi
Yks neitsyt.
- Anonyymi
P-P K mies ❤️🌿. Aina mielessä.
Marika - Anonyymi
Kiitos Marika hyvästä pk-seurasta! T. J mies
- Anonyymi
En tiedä ketä Marikaa tarkoitat. Itse en ole ollut P-PK miehen jälkeen kenenkään muun miehen kanssa. Ehkä olet päiväkahvitellut jonkun toisen kanssa.
-Marika-
- Anonyymi
En oikein ymmärtänyt tätä kysymystä, mutta ymmärsin että tekee seksiä mieli.
Siis mistä??
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2032175
- 1341198
- 1131073
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa23827- 58806
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä34771ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann42638Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m175584Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46577- 10560