Kun tiedät ja tunnet olevasi osaavissa käsissä ja voisit täysin antautua ja luottaa.
Et edes jännittäisi, vaan nauttisit jokaisesta hetkestä ja jokainen kosketus vain toisi sinulle enemmän mielihyvää.
Siinä sinä vain nauttisit ja olisit onnesi kukkuloilla ja jatkuvasti tilanteen tasalla.
Lukisit jo melkein ajatukseni ja se olisi kuin tanssia.
Hellällä liikkeellä ja kevyellä kosketuksella vain opastaisin vartaloasi ja tietäisit jo mitä tahdon ja sitä sinäkin tahtoisit.
:/
Et edes jännittäisi, vaan nauttisit jokaisesta hetkestä ja jokainen kosketus vain toisi sinulle enemmän mielihyvää.
Siinä sinä vain nauttisit ja olisit onnesi kukkuloilla ja jatkuvasti tilanteen tasalla.
Lukisit jo melkein ajatukseni ja se olisi kuin tanssia.
Hellällä liikkeellä ja kevyellä kosketuksella vain opastaisin vartaloasi ja tietäisit jo mitä tahdon ja sitä sinäkin tahtoisit.
:/
Vastaukset 24
Vanhimmat
Sitä mä haluisin enemmän, ku muuta❤️😘😜👍🥰
Olispa ihanaa 🥰🥰🥰
Noinhan se sinulla yleensä, mutta en ole yleensä 😘
Elämämme voisi olla sanatonta ohjaamista ja johdatusta.
Kun kävelisit ohitseni, näkisin ja lukisin jo olemuksesstasi ja katseestasi vihjeet ja tulkitsisin hellän hipaisusi, joka sanoo "seuraa minua".
Ei siinä sanoja tarvittaisi.
Jo ennen kuin sänkyyn ehtisit, olisin jo takanasi ja auttaisin aamutakkisi yltäsi ja päätyisimme siitä halausten ja suudelmien saattelemina sängylle.
:/
Ah. Se ois niin ihanaa🔥🔥
No niin olisi rakas❤️🔥🔥
En minä kyllä tiedä, että jaksatko oikeesti vain olla näin niin, kun ollaan nyt oltu.
Sinun pitää laittaa minut illalla nukkumaan ja en minä silloin ole näin nojailemassa.
Saat kyllä syyttää itseäs, koska sinä olet tuo joka minua opettaa nojailemaan sinuun ja ajattelemaan, että minulla on niin hyvä olla tässä joten mihin minä tästä edes lähtisin.
Kyllä minä tiedän, että olet NISKA HIERONTAA vailla ja siksi oot vääntänyt itsesi outoon asentoon.
🤣😂
Meillä ei olisi kiireitä, olisi aina aikaa toisillemme ja voisimme rauhassa hukkua toisiimme ajattomuudessa unohtaen kaiken muun.
Vain me kaksi ja ne syvät intiimit hetkemme olisi kaikki kaikessa.
Meillä olisi toisissamme kaikki se mitä tarvitsemme ja me voisimme täysin nauttia toisistamme vapaasti ja vapaina vain rakkauden ja intohimon meitä ohjaillessa yhä lähemmäs toisiamme.
:/
Niin olisi ollut kaikki jonkun kanssa mutta............
En olisi se, joka "ei tiedä mitä tekee, mutta tekee sitä koko yön".
Olisin se, joka "tietää mitä tekee, ja tekee sen täydellisesti".
En kysyisi "joko sait", vaan kuulisin sen ja tuntisin sen ja niin sinäkin.
Turhille sanoille ei olisi tarvetta kun kehomme keskustelevat.
Vain hengityksemme kävisi kiihkeänä ja huokaukset kertoisivat enemmän kuin sanat ja sydämemme hakkaisi kuin viimeistä päivää, kun lähestyisimme taivaita.
Kielemmekin keskustelisivat äänettömin kosketuksin ja jokainen lempeä ääni olisi mielihyvän aikaansaamaa kaunista puhetta.
Kehosi kertoisi kaiken tarvittavan ja tuntisimme järistykset tietäen tsunamin lähestyvän, joka pian pyyhkäisisi kaiken yli.
Olisit tilanteessa toimintakyvytön, eikä kehosi tietäisi enää miten reagoida tai toimia ja halaisit yhä tiukemmin kun hyökyaallon iskiessä kantaisin sinut sen yli.
Se pyyhkäisisi monesti edes takaisin jälkijäristysten tuntuessa vain suudelmin vaiennettujen vaikerointien kuuluessa.
Ja me selviämme ja lopen uupuneina ja hengästyneinä voimme jälleen huokaista helpotuksesta ja hymyillä.
:/
Huh.Tässähän ihan kiihottuu..❤️🔥👍😘
hei. haluan päästä sun luo mutta en halua hätiköidä tai siis ei tässä vaiheessa varmaan hätiköinnistä oo kyse enää, mutta ja luotan johonkin jumalaan joka järjestelee asioita ja tietää, mikä nyt on ajankohtaista. tiedostan senkiin, että oman pakkani eli esim kodin ja rutiinien sekä paikkaan jossa asun liittyvien projektien tilanne on akuutissa remontissa ja vaatii isoa keskittymistä. teen ja jaksan kaiken sen takia että kuvittelen, että saisin joskus elää kanssasi. valmistelen kaikkea elämässä oikeasti sitä varten. ja se kannattelevana voimana. mut voi vittu. no ei oon ihan seesteinen asioiden suhteen kaikkeen nähden ja osa minusta uskoo aina siihen mikä vaiheon nyt menossa tästä kaikesta. pitäisikö meidän oikeasti pitää yhteyttä jotenkin tai löytää siihen jotenkin vai luottaa vain jumalaan näissä järjestelyissä? en tiedä olitko tuo oikeasti ja vähän noloa täällä kirjoitella ei mitään muistikuvaa miten päädyin tänne seikkailemaan mutta jollekkin yhelle joka voisi kirjoittaa samalla lailla tai siitä olen haaveillut
Ei tuollaisesta mitään kuitenkaan tulisi, me lollo lehden vakkakirjoittelija miehet olemme juuri niitä jotka ovat vain sanojen tasolla jotain. Todellisuudessa me lollo lehden vakkarikirjoittelijat tulemme ennen aikojaan omiin smägmäisiin kullikollari housuihin, ennen kuin on edes vaatteita otettu pois. Saati edes fyysisesti samassa tilassa. :/
😂🤣
Jone
me kuulutaan yhteen
kumpinki meistä tietää sen sydämessä ja sielussa ❤️ .
mutta on edelleen väärä aika kohdata.
Olet minun ja minä olen sinun .. niin
Naiselta Miehelle
Ei ole tänään, ja eilen pahemmin naurattanut. Kiitos nauruista. Vaikka en olisi halunnut nauraa tänään yhtään.
Minua ei ole naurattanut kovinkaan paljon moneen vuoteen ja syyn siihen palstalaiset tietävät!
Kaunista.
Tykkäät siis nautinnosta
Kipua tämä on ollut
Katkeran suloista kipua ja odotusta.
Kivusta nautintoon
on matkaa vain vähän,
jos edes sitäkään.
Syvä, äänekäs nautinto
Voihkiminen
Kaipauksen päättyminen
Nautinto:
huokailua, huohotusta, voihkinaa
Vuorotellen, vuoropuheluna
Juttelua olenkin kaivannut
Rakkauden kieltä ja kosketusta
Yleisesti sanoisin näin.
Jo tuo "tunnet olevasi osaavissa käsissä" aiheutti ällötyksen väreitä.
Mikä tuo :/ -naama on?
Onko naamasi aina noin masentunut?
Kyllähän mä hymyilenkin, jos aihetta on.
Vielä ei ole syytä olla tilanteeseen tyytyväinen.
:/
Ois ehkä ollutkin.
Ellei sitten se syy ole, noh jätän sanomatta.
Kirjoitatko romaania? 🤔🙄
Saako sen ääni kirjana?