Tyttöystävä on kaunis ja ihana hoitaja😊❤️
Tyttöystävä on kaunis ja ihana hoitaja
17
462
Vastaukset
- Anonyymi
Voi olla haasteellimpi tapaus saada pälliä kuntoon jos potilas vielä rakastunutkin.
- Anonyymi
Hoitaja missä? 🤔
- Anonyymi
Niuvanniemeltä huutelee.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Niuvanniemeltä huutelee.
nong kovia panee
- Anonyymi
Sotien kaunis ihana hoitaja 😍☺️
- Anonyymi
Kaikki hoitajat on niin ihania 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
- Anonyymi
Sopivissa lääkkeissä kaikki on ihanaa.
- Anonyymi
Vaimoni oli hoitaja ja hän jätti minut, koska olen tuhkamunainen kaupparatsu.
- Anonyymi
Kukapa tuhkamunaista kaupparatsua kovin pitkään katselisikaan!
- Anonyymi
Minä rakastan tyttöystävää 😊
- Anonyymi
Selitä sille nuo tuliko pantua ja muut panojutut niin on varmasti ihastuksissaan, kun kaltaiseen älykköön törmäsi.
- Anonyymi
Kuka hoitsupoika on sun tyttöystävä?
- Anonyymi
Rakkautta on niin vähän maailmassa, että on mahtava lukea, että joku vielä palvoo ihastustaan.
Rumia puhuvia miehiä on kyllä tarpeeksi. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Rakkautta on niin vähän maailmassa, että on mahtava lukea, että joku vielä palvoo ihastustaan.
Rumia puhuvia miehiä on kyllä tarpeeksi.Jättää vaan tulkinnoille varaa kun ei kerro enempää. Kryptistä pähkinää pitää toki hiukan tökkiä.
- Anonyymi
Ihanaa kiitos, niin olenkin. Lien tätä palstaa vain sinun takia 😍😍🌹
- Anonyymi
Kaunis ihana täydellinen ☺️🥰
- Anonyymi
Menkää hoitoon
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja18222389Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant789599Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.427591Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va856399SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1896093Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot485082HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.1154740Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1054466Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo942185Marin vetäs lopullisesti maton alta hallitusyhteistyöltä Kepun kanssa
Kurvinen on jo ennättänyt kommentoimaan, ettei Kepu ole koskaan enää kiinnostunut vasemmiston kanssa hallituspaikasta, k821469