Ikää on 55 eikä minkäänlaisia suhteita ole koskaan ollut. Ei siis minkäänlaisia seurusteluja, parisuhteista puhumattakaan. Lapsia ei tietenkään ole.
Koko elämäni olen yksin taivaltanut. Edes miespuolisia kavereita ei ole. Työssäkin hoidan hommani yksin. Harrastukset liikuntapainotteisia.
Mitä ajattelet 55- vuotiaasta miehestä jolla ei ole ollut suhteita koskaan?
4
76
Vastaukset
- Anonyymi
Aika hyvin olet pintasi pitänyt!
- AnonyymiUUSI
Mä asuin lapsuuteni maalla ja silläkin seudulla oli useampikin "vanhapoika" joka ei juuri kylillä liikkunut vaan hoiti kotitilaa vanhempiensa apuna. Yhdessäkin talossa oli vaan veljekset , vanhempansa oli jo edesmenneet ja muut sisarukset muuttaneet omilleen lähes heti koulunsa käytyään. Näitäkään veljeksiä ei yleensä missään kylän yhteisissä riennoissa näkynyt, enimmikseen kotona töissään heitä näki. Yksi setänikin oli tuollainen "vanhapoika", tosin ei asunut enää aikuisena kotitilalla vaan oli muuttanut omaan mökkiin etäämmälle.
- AnonyymiUUSI
Maalla ja pienillä paikkakunnilla asiat menee niin että tytöt muuttaa pois opiskelujen perässä, eivätkä yleensä palaa takaisin kotikylään. Jäljelle jää miehiä, joten kumppaneita ei riitä kaikille.
- AnonyymiUUSI
Ei huonoin osa heillä. Henki sentään vielä pihisee. Sairauksien kirjo on hyvinpitkä - ja lisää niitä ilmenee.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksköhän mä oon tuolla
Joskus antanut ymmärtää että olisin sun rinnoista pelkästään kiinnostunut 😂😁🤭 ja sä säikähdit että koskisin ilman lup324461Aamu on aina iltaa viisaampi.
Hyvää huomenta rakas. Ajattelen sinua taas ja yritän keksiä keinoja luoksesi. Satuttaa, kun unohdan sinua joka päivä ene152428Juuri sinut kainaloon haluaisin nyt
Sydän sykkii vain sinulle Sinä olet se jota kaipaan Sinä olet se josta uneksin Jos sinun rinnallesi jäädä saan Tän koko252375Ihana on nähdä edes ohimennen
Mitenköhän mies sua voisi lähestyä❤️? Oon lääpälläni suhun mutta en uskalla lähestyä vaikka vilkuilet ja huomaan että su512138- 321687
Saattaisimme olla yhdessä
Vaarallinen yhdistelmä. Käsitin, että meillä molemmilla on samanlaista historiaa... Siitä huolimatta haluaisin kokeilla321501Se meidän sydänyhteys
Oli ihanaa. Oltiin samankaltaisia sieluja ja tunnettiin voimakasta vetovoimaa ja yhteenkuuluvuutta. Voisiko se löytyä vi731476- 661274
- 821231
Mies, mua jotenkin kiinnostaa
Että osaatko sä ollenkaan höllätä? Ootko aina kuin persiille ammuttu karhu. Pohtimassa muiden vikoja?401124