Kohtahan sulla loma alkaa

Oon jo huomannut miten heikossa kunnossa olet psyykkeeltäsi. Toivottavasti sykysllä sulla olisi monta projektia niin luoviminen jäisi vähemmälle. Niin kohta on aikaa olla palstalla 24 h kun loma alkaa
3273
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ai juma, 24h palstalla 🤩

Äänestä

mielenterveys sano näkemisiin jos monia lomia sitten joten ei ns kosketa

Äänestä

Kunnon maalittaja A siellä kuittailee?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Oon jo huomannut miten heikossa kunnossa olet psyykkeeltäsi. Toivottavasti sykysllä sulla olisi monta projektia niin luoviminen jäisi vähemmälle. Niin kohta on aikaa olla palstalla 24 h kun loma alkaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu