Pirrelle .8 tunnin työpäivän päälle käveli liki 2 tuntia kun ajeli nurmikon .Ei ole kyllä huonokuntonen lady .t:Kari
Hattua Nostan
31
437
Vastaukset
- Anonyymi
Timo sai hyvän ja kunnollisen emännän.On omillaan toimeentuleva ,kunnollinen nainen.
- Anonyymi
On kunnollinen omavarainen ja ahkera ihminen 👍👍👍
- Anonyymi
Asiallinen 👍👍👍
- Anonyymi
On .Ei monesta ole samaan .Pirjo Hannele on ahkera ja aikaansaava .
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
On .Ei monesta ole samaan .Pirjo Hannele on ahkera ja aikaansaava .
Millon saapi kampattua metsämanin hetekkaan vällyihin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Millon saapi kampattua metsämanin hetekkaan vällyihin.
Onkos hän sellaista muka edes yrittänyt
- Anonyymi
Toimistolla tietsikan ääressä ei paljon ruumiillisesti rasitu. Henkinen väsymys on taas eri asia.
- Anonyymi
Olette kateellisia.
- Anonyymi
T:Kari :::::))))....Paskat mikään Kari. Pikemminkin A tai P
- Anonyymi
Kosulan muusikot.
- Anonyymi
Jaksaa jaksaa! Jaksaa kun tiällä töessä huiloo. Nukkus eekä vehtaes.
- Anonyymi
Harmi ettei pirren ihastus ymmärrä kuinka ahkera tämä Pirre on...
- Anonyymi
Miksi se sitä miettis? Mies on keskittynyt vain täysin itseensä, viis muista. Raatakoon kukin miten lystää.
- Anonyymi
Pirre vaatii kumppaniltaan vähintään samanlaista ahkeruutta kuin hän itse on. Kaulimen kanssa patistaa hommiin! Ei ole näköpiirissä sellasta.. ainakaan miespuolista.. Yksin on kaikkein mukavin jatkaa eteenkinpäin!
- Anonyymi
Mistä sä tiedät.Ei Timo tai Pirre kaikkea kuvaa .Kyllä Timo käy Pirrellä ja toisinpäin .Ehkä Timo otti opiks ettei kaikkea varsinkaan jos alkaa suhteeseen kannata videolla mainostaa .Pirre on kyllä hyvä nainen ei noita joka oksalla kasva .Nuo Tindet,Hellut ym on päivät pitkät tubes kalja ämmiä jotka tyrkyttää hyötymistarkotuksessa itseään siltikään ei kelpoo.Pirre tulee omillaan toimeen .Nuo netti tyrkyt ei .
- Anonyymi
Tyhmä akka ja laiska ukko, siinä pari joka vauraankin talon hävittää.
- Anonyymi
Luulempa sun älykkyystaso on 7v.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Luulempa sun älykkyystaso on 7v.
Tuttavapiirissä on 7v joka on todellakin fiksu. Siirtyi ekaluokalta tokaluokalle koska lukee ja laskee todella hyvin,.testit näytti että ekaluokka on turhauttavaa ja turha. On muuten välkky poitsu.
- Anonyymi
Jos ei emäntä ota laiskan ukon taloutta ajoissa haltuun, niin se on maantielle lähtö molemmilla ja penskat perään.
- Anonyymi
Hyvin muistetaan kun metsäman teki hankintahakkuuta ja muuta youtube-puuhaa ja riensi hommiin pernerille. Sitten oli palavinaan ihan loppuun ja saikulla painoi näitä kotitöitä edelleen....siitä nimi Saikku.
Saikkupinnarille vaikuttaa tää lisvapillun huutaja.- Anonyymi
Timo ❤️ Pirre
- Anonyymi
Metsäman on pian 60 vuotias ukko mutta onko vielä päivääkään ollut vastuussa mistään?
Vastasi video kommenteissa ettei ole saanut perintönä vielä kuin eno vainaalta pienen pellon.
Mitähän siinä pellossa viljelee, vai eikö mitään?
Onko kertonut mikä oli ensimmäinen oma auto ja kenen rahoilla ostettu?- Anonyymi
Otto omistaa tuon talon mis Pirre asuu kuten myös talon jossa Timon kans asuu sekä metsät .Pirre on Oton vuokralainen ei Timon .
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Otto omistaa tuon talon mis Pirre asuu kuten myös talon jossa Timon kans asuu sekä metsät .Pirre on Oton vuokralainen ei Timon .
Nyt olet nähnyt unta ihan selvästi
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Nyt olet nähnyt unta ihan selvästi
Otto omistaa kaiken. Näin on!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Otto omistaa kaiken. Näin on!
Ai jassoo vai niin. No mitähän se pirre?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Nyt olet nähnyt unta ihan selvästi
Kaikkihan löytyy kaivamalla netistä, ihan selvästi.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ai jassoo vai niin. No mitähän se pirre?
Oman mökin ja 2 autoa,kaks kissaa ja koira.
- Anonyymi
Pirre on vihanen jos se romukauppias tulee vokottelemaan metsämania sinne eräveikkojen tansseihin. Mikä hitto sen romukauppiaan nimi oli?
- Anonyymi
Sen kun tietäis
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti29246039Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!5311504Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy24311099Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump449898Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla938725Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2936797Pakoputkipörisijä syttyi tuleen kesken ajon
Kyydissä oli 7 henkilöä, mutta hyvä onni matkassa epäonnistuneesta käyttövoimavalinnasta huolimatta, eikä kukaan loukka133867Borat ärhäkkänä, syyttelee kokoomusta vilpin suojelusta
Hänen mukaansa kokoomus seuraa ”toimettomana vierestä, kun vilpilliset firmat vievät urakat rehellisten nenän edestä”, j43585Kalja-Kristus Kutsuu Luokseen
Nyt on Oikea Hetki Ottaa Ryppyys Vastaan! Lue Pelastusryyppy ja tee Promillista elämäsi Herra! Pelastusryyppy on teksti33460Persut on SYYLLISIÄ KAIKKEEN NEGATIIVISEEN SUOMESSA
, ne haluaa neuvostoliiton putinin kanssa takaisin, shit voi valvoa kaikkea ja kaikkia, no tietty makeeta mannaa itselle83379