Haaveissa mies jota saan palvella sängyssä suullani ja käsilläni. Paina hikinen pesemätön perseesi pehmeälle täkille, vedä käteen tai käske mua imenmään ja runkkaamaan ja nuolemaan . Nautit kun imen varpaitasi, maistan perseesi maun kun nuolen sen . Sinulle kuuluu nautinto, sitä varten on suuni ja sänkyni sinun.
Tule runkkaamaan ja imettämään
15
1624
Vastaukset
- Anonyymi
Missä pöin sänky ja palvelija on?
- Anonyymi
Olis unelma, jos olis nainen, mutta aloittaja taitaa olla mies...
- Anonyymi
Mitä sillä on väliä, avarra mieltäsi.
- Anonyymi
Länsi-Uusimaa ja joo 5-,kymppinen mies oon ;)
- Anonyymi
No otatko kullin palvottavaksi?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
No otatko kullin palvottavaksi?
Kyllä toki!
- Anonyymi
Kutsuppa kyllään olen kyllä puhdas 60 mies.
- Anonyymi
Kyllä kelpaa kunnon 60n nautiskelija. Miten pääset?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kyllä kelpaa kunnon 60n nautiskelija. Miten pääset?
Tule tänne aiva yksikseni asustelen.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tule tänne aiva yksikseni asustelen.
Missäpäin?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Missäpäin?
Asustelen pohjois ´satakunnassa
- Anonyymi
Ois kiimasta saada nöyrä palvelija sotkee sut ja sänkysi irstailua estottomasti ja pervosti. Tosimiehille kuuluu nautinto.
- Anonyymi00014
Oh tällainen kul kiihottaa. Tekis gutaa.
- Anonyymi00015
Tosimiestä ois kiimasta palvella.
täällä onkin kiimaista juttelua kullin palvonnasta , sitä onkin ihana palvoa ja nuolla 😋
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1101074
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait82814Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat263593Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede17585- 65531
- 93521
- 26502
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.47491- 43466
- 47427