Elinkeinoelämä ja asukkaat tarvitsevat Kajaaniin kansainväliset seksialan erikoismessut! Käyttöön Pallohalli, Jäähalli ja Kajaanihalli! Olut tarjoilut, myyntikojut, topless tarjoilijat, esiintyjiä, ohjelmaa yms yms. Ne kun on kansainväliset tapahtumat ja kestävät monta päivää. Niihin tullaan kaukaa asti! Piristysruiske maakunnalle! Tästä voisi tulla jokavuotinen perinne ja tapahtuma kasvaisi vuosi vuodelta! Yrittäjille rahaa ja hotellihuoneet täyteen messuvieraita.
Erotiikkamessut Kajaaniin
Anonyymi-ap
13366
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Ehdottomasti Pride seksimessut Kajaaniin.
Ennen oli maatalousnäyttely misä sonni astui hevonen hirnui iiiihhhaahhiiii
Kerrankin positiivinen avaus Kajaani palstalla! Toivottavasti ei HIV positiivinen.
Viimeksi kun Kainuussa oli erotiikkaamessut, miespuoleinen pornomalli puksautti paikallista emäntää siinä messulavalla.
Naapurit kyseli frouvalta, että eikö ilettäny yhtään tuo homma?
-No ilettihän se, van saepahan kerrankin kunnon jortikkaa, tuumasi emäntä
Letku pena
Jotkut tarvitsee, toiset ei. Siinä on erotiikkamessuja tarpeeksi kun katsoo yleisurheilukisoja ja itsensä esineellistäviä ja paljastavia naiskilpailijoita joita kuvaa pervo kuvaaja koko kansakunnan katsottavaksi.
Se on taidetta kuvata kaunista naisvartaloa. Ei ole ollenkaan itsestään selvä asia että kuvista saa mahdollisimman edustavia, vaikka olisikin huippu malli. On myös alastoman vartalon öljyämistä ja rasvaamista mitä voi tehdä lavalla.
Katinkullan saunamaailma oli aikoinaan ihan parasta. Temmi pyrki tojimaan, kun katseli lauteilla keikisteleviä urheilijattaria, jotka venyttelivät sääriäään kohti kattoa.
Oi niitä aikoja!
Olisiko Kajaanissa nyt pride viikolla kivaa 20-30v lespoparia? Täällä olisi kiva vähän vanhempi poikamies maaseudulta joka voisi tulla katsomaan ja ihan kokeilemaan aitoa lespoilua. En veloita teiltä mitään.
Siinä on erotiikkamessua kylliksi kun menette katsomaan vkl.na vihreään baariin kun kehopositiiviset nuoret puitavat nallukat siellä on napatoppeineen ja leggingsineen.
Tässäpä keskustanuorille hyvä projekti - kansainväliset erotiikkamessut Kajaaniin!!!
Seta olisi paras taho järjestämään messut.
SETA pitäisi kieltää ja lakkauttaa