Omituisia tapoja??

Onko teillä mitään omituisia tapoja, kuten kahvinkeittimen sammutus kahteen kertaan? Ette juo koskaan vesilasia tyhjäksi tms?
Itselläni "Omituinen tapa" tai oikeastaan pakonomainen, on sanoa jotakin seksiin liittyvää 40-50 vuotiaille naisille.
3507
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kaikuuko porttikongissa?

Äänestä

kellekkin..tyyliin onpas sulla namu perse tai mitä nyt sattuu mistäkin naisesta mieleen juolahtamaan

Äänestä
  • No tuohan vasta onkin pervoa : ) Minä tykkään katsoa " sillä silmällä" ja vaikka vinkatakin vähän jos näen oikein namusen miehen jolla on sänkykamarikatse ! Eiks ookkin pervoo ?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pervoako? kirjoitti:

Onko teillä mitään omituisia tapoja, kuten kahvinkeittimen sammutus kahteen kertaan? Ette juo koskaan vesilasia tyhjäksi tms?
Itselläni "Omituinen tapa" tai oikeastaan pakonomainen, on sanoa jotakin seksiin liittyvää 40-50 vuotiaille naisille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu