Etsin CS 1.6 klaania

Eli jos olisi joku ihan kohtalainen Klaani...
Voisi ilmoittaa tänne keskusteluun... olen ihan kohtalaisen hyvä pelaaja parempina päivinä voi fräkit olla 30-10 yms.
Ilmotelkaa...
3226
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Joo täältähän sie varmaan löydät klaanin itelles=)=)
Ja mitä välii noil fräkeil on jos et muuten osaa porukassa pelata?

Äänestä
  • khylhän sitä voi aina yrittää sopeutuu...
    Ja voihan tääläkin olla jotain klaanei yms.
    kattelemassa näitä juttuj.

    Äänestä

  • Max^ kirjoitti:

    khylhän sitä voi aina yrittää sopeutuu...
    Ja voihan tääläkin olla jotain klaanei yms.
    kattelemassa näitä juttuj.

    anna messengeris jos sulla sellanen on niin kerron sit siel lisää

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Max^ kirjoitti:

Eli jos olisi joku ihan kohtalainen Klaani...
Voisi ilmoittaa tänne keskusteluun... olen ihan kohtalaisen hyvä pelaaja parempina päivinä voi fräkit olla 30-10 yms.
Ilmotelkaa...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu