Eipä enää ole paikallisessa pankissa enää mitään järkeä toiminnassa.Ei saa mitään yhteydenottoa asiakaspalveluun eikä viesteihin vastata tai soittopyyntöihin.Mihin on hävinnyt palvelut ko.pankista? Veikö savolaiset viimmeisetkin pankkipalvelut Kuhmosta ? Pitää vaihtaa pankkia näköjään.
Op-Kuhmon pankkipalvelut
16
1253
Vastaukset
- Anonyymi
Aika hanurista kun ei saa lainaa
- Anonyymi
Lainaa saa kun vakuudet on kunnossa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Lainaa saa kun vakuudet on kunnossa.
Ei muuten saa, on kokeiltu.
- Anonyymi
Kyllä ne soittaa kun jätät viestiä, minullekin soittivat jo 3 viikon päästä, asian olin kyllä jo ratkaissut muuta kautta.
- Anonyymi
Kiinteistössä ilmastointiongelma.
- Anonyymi
Paskapulju
- Anonyymi
OP pettää aina.
- Anonyymi
Pari kuukautta meni vastauksen saamiseen. Toki välillä piti muistutella josko vastausta saisi.
- Anonyymi
OP:llä valtakunnallinen asiakasnumero ja varmasti vastaavat.
- Anonyymi
Joo on se ja vastaa, sitten kun pyydät Kuhmon konttoriin, kysyvät onko Kuhmossa Op.
- Anonyymi
Kylläpä on kokemusta siihenkin numeroon soitosta.EIVÄT soittaneet takaisin on mennyt kohta KAKSIKUUKAUTTA ja kukaan ei ole soittopyyntöön vastannut Kuhmon -OP pankista.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Joo on se ja vastaa, sitten kun pyydät Kuhmon konttoriin, kysyvät onko Kuhmossa Op.
Voit esittää asiasi valtakunnalliseen numeroon eikä pyytää mitään soiton siirtoa.
Kerro mitä palveluja haluat ja he sitten antavat sinulle ajan milloin voit mennä lähimpään konttoriin asiasi kanssa.
- Anonyymi
Jos homma ei ala toimimaan yhditymisenkäån jälkeen, onneksi on olemassa vaihtoehtoja.
- Anonyymi
Mitäs menitte muiden völjyyn!!!
- Anonyymi
Aika Helsinki painotteista on nykyään Op:n toiminta, paikallisuus hävinnyt päätöksistä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti
Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää362141Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten591955Helsingin yllä valopalloja
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön1211900HÄLYYTYS!!
Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a363771612Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?
Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.1031611Helsingin yllä lensi yöllä jotain outoa puolen yön aikaan valopalloja
Poliisi on saanut tapauksesta yhden havaintoilmoituksen. Valopalloja oli noin parikymmentä ILtalehdessä on video tapah1241444Millainen on naisellinen nainen
Nyt kun taas mennään keikkuen kesään, niin millainen nainen on naisellinen? Pukeutuminen, olemus, puhetapa, jne. Vilma n1821072Raamatullinen kaste
Seurakunnassamme kastettiin mm eräs muslimi, joka oli tullut uskoon. Hän oli ollut Suomessa viitisen vuotta. Hän oli lu53947- 73875
- 27869