Suurin duunaripuolue

Suomen kaunein ja SUURIN duunaripuolue on Perussuomalaiset. Me aidot työläisduunarit äänestetään perussuomalaisia jotka tekee hallituksessa hyvää työtä koko Suomen eteen.
18244
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Persuja kannattaa vai eläkeläiset ja suurtuloiset!

Äänestä
  • Persut ei ole oikeata duunaria nähneetkään

    Äänestä

  • Gallupeissa haastatellaan enimmäkseen höynäytettäviä eläkeläisiä jotka uskoo vappusatasiin ja siksi SDP on gallupissa ykkönen. Vaaleissa aito perussuomalainen duunarikansa äänestää Perussuomalaiset voitosta voittoon ja Suomi pelastuu.

    Äänestä

Anteeksi tyhmyyteni, mutta miten joku puolue on kaunis?

Äänestä
  • Puolueen puheenjohtaja on kaunis eloveena tyttö.

    Äänestä

Mistä ihmeestä näin luulet olevan?

Äänestä

Juna meni jo. On siirrytty paremmin pärjääviin ja trendikkäisiin puolueisiin. Örinäpuoluettanne ei kukaan enää diggaa, eikä kaipaa.

Äänestä

Kiitos Mestari

Äänestä

On todella vaikea tekeytyä äärioikeistolaisen persu puoleen duunari puolueeksi.
Paistaa niin läpi juttu, että sitä ei usko kukaan joka omilla aivoillaan ajattelee.

Äänestä
  • samaa mieltä ovat täysiä pösilöitä

    Äänestä

Aloittaja on persun typerys

Äänestä
  • Voiko tyhmempää olla kuin kuin tämä Nulikka joka ei ymmärrä mistään mitään,samaa lorua kirjoittelee jatkuvalla syötöllä.Kaikki järkevät immeiset on nähneet tämän Persujen juoppolallien aikaansaannokset jotka ovat olleet ainoastaan työläisten elämää heikentäviä toimia. Persujen rupusakki on mennyttä kamaa kannatus on vajaa 10 %
    Ja laskusuunta on ollut kovaa ,mikä on hyvä asia
    Suomelle ja sen rehellisille ja raittiille kansalaisille.

    Äänestä

  • Anonyymi00012 kirjoitti:

    Voiko tyhmempää olla kuin kuin tämä Nulikka joka ei ymmärrä mistään mitään,samaa lorua kirjoittelee jatkuvalla syötöllä.Kaikki järkevät immeiset on nähneet tämän Persujen juoppolallien aikaansaannokset jotka ovat olleet ainoastaan työläisten elämää heikentäviä toimia. Persujen rupusakki on mennyttä kamaa kannatus on vajaa 10 %
    Ja laskusuunta on ollut kovaa ,mikä on hyvä asia
    Suomelle ja sen rehellisille ja raittiille kansalaisille.

    Jep, sama tyyppi täällä tekee epätoivoista persupropagandaa. Ja kohta tulee duunarin hiostuslaki, laki "alisuorittamisesta"....

    Äänestä

Ennemminkin suurin työläisiä kusettava puolue on Persut.

Äänestä

Aloittaja on aivopesty höppänä.

Äänestä

Persuilla on jytkyt housussa.

Äänestä

Kyllä hymyt hyytyy kun tulee ennakko äänet esille .
Totista naamaa on nähtävissä persu leirissä sata varmasti.
Jo 5 % :n kannatuksen lasku tietää 7-10 edustajan tippumista ryhmästä ja huolettaako se ryhmän johtoa on arvoitus .

Äänestä

Sitten kaivetaan maahanmuutto etualalle ja oivotaan että kansa unohtaisimuut töplingit

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Suomen kaunein ja SUURIN duunaripuolue on Perussuomalaiset. Me aidot työläisduunarit äänestetään perussuomalaisia jotka tekee hallituksessa hyvää työtä koko Suomen eteen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu