...ollut hermot kireällä nyt lomalla ja vielä helteessä🤣
Olisitte tyytyneet 2T koneeseen niin lomakin menisi rattoisammin aalloilla.
Onko nelareiden omistajilla ...
15
186
Vastaukset
- Anonyymi
Tyytyä on juuri oikea verbi.
- Anonyymi
Älkää ruokkiko trollia...
- Anonyymi
Kaksitahtinen on vain kolmasosa riittävästä tahdista
- Anonyymi
Nelitahti puolet tuosta🤣
- Anonyymi
kakstahti leikkaa kuumalla kiinni ☹️
- Anonyymi
Ei leikkaa koska jäähdytysvesi kiertää.
- Anonyymi
Ei vielä kertaakaan ole käynyt, edes ilmajäähdytteisillä(!) ajaessa.
- Anonyymi
Yritin ostaa uuden 2t koneen, mutta eivät myyneet. Mistä saisi?
- Anonyymi
Ei myydä niille jotka hairahtaneet nelareihin.
- Anonyymi
Nelareihin vaihtaneiden juttuja kun kuuntelee etenkin kulutuksesta, niin voisi luulla että tankki jopa täyttyy ajaessa? Kyllä ne kuulemma niin vähän vie bensaa.
- Anonyymi
Kuulin juttua että nelareiden omistajat on hirmu kateellisia 2T omistajia kohtaan. Eivät edes tervehti vesillä.
- Anonyymi
Näin se on, nokka ja kokka pystyssä tohottavat mennä.
- AnonyymiUUSI
Anonyymi kirjoitti:
Näin se on, nokka ja kokka pystyssä tohottavat mennä.
No tietty keula on ylhäällä, kun kone painaa niin **tusti.
- AnonyymiUUSI
Helle sekoittanut röpötin hörhöjen muutenkin sekaisin olevat päät lopullisesti. Köyhyys ja kauhea kateus paistaa liki joka kommentissa. Keksittyä vika dissaus spämmiä osaavat vain röpötin hörhöt spämmätä. . Meeppä yrittään vaihtoa uuteen tai uudehkoon 4t koneeseen niin näet röpöttimesi arvon,aja loppuun tai myy yksityiselle mutta lopeta lapsellinen itinä ja vale dissaus spämmit. . 2 t hörhöt pilanneet täysin tämänkin palstan. .
- AnonyymiUUSI
Ei minua kiinnosta vaihtaa hyvää konetta puolivalmiiseen vajaatahtiin. Ajan koneen tappiin asti, taitaa jäädä seuraavallekin sukupolvelle.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 683149
Kerro jotakin hauskaa. :)
Kirjoita jotakin mukavaa vaikka kaivatustasi. :) Ei törkytekstejä kiitos. :)753047Mä sanon tän suoraan.
Se on sun käytös mikä ajaa pois. Et välitä muitten tunteista kun omistasi.682902On olemassa tiettyjä sääntöjä!
Ja jos aiot pärjätä mun kanssa niin teet vain niinkuin mä sanon. Mieheltä Naiselle632574Oliko pakko olla taas tyly?
Miksi oot niin tyly mua kohtaan nykyään? Ei edes tunneta kunnolla. Katseita vaihdettu ja varmasti tunteet molemmin puoli432088- 601657
Hyvää huomenta
Hyvää huomenta ja alkavaa viikonloppua ihanalle naiselle! Mitä ikinä teetkään, niin täälä sua yksi miekkonen ajattelee.181639- 351625
Huomenna heitän järjen
romukoppaan ja annan tunteen viedä. Kerran tässä kuitenkin vain eletään. Muistan myös jonkun minua viisaamman sanoneen,241610- 591556