murto tapahtu

kene rikko lasi laittasilta apteekki lasi särky liäkkeitäkö veivät
https://www.ita-savo.fi/paikalliset/8688804
101451
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Kuka on tämä "kene"? Itä-savon mukaan tekijät ovat poliisin tiedossa.

Äänestä

Sehän olit siin mukan

Äänestä

Ketä Laittoi Apteekkia?

Äänestä
  • Vahvasti epäilen, koska papin ja todistajien läsnäollessa siunattu kirkkomaahan yli 10 vuotta sitten.

    Äänestä

Paikallisia älykköjä olleet kun jälleen kerran jäivät kiinni .......harmi.

Äänestä
  • Jäikö nämä apteekkimurtautujat kiikkiin?

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Jäikö nämä apteekkimurtautujat kiikkiin?

    kene ei jää kiinni ja jos jää niin kene vapaaksi

    Äänestä

Niin siis jos Kene olisi kyseessä ,hän olisi jo vapaalla . Kene fore ever

Äänestä
  • Kene on painaa äitiis

    Äänestä

Daltonin Veljekset tulrvat savonlinnaan 2025 ryöstö aalto jokke pappa ajaa autolla dynamiitit taka kontissa 2025 tapahtuu

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

kene rikko lasi laittasilta apteekki lasi särky liäkkeitäkö veivät
https://www.ita-savo.fi/paikalliset/8688804

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu