Kaksois pakoputki

Onkohan joku muukin miettinyt kaksois pakoputken rakentamista Mersuun? Putket menisivät pyöränkoteloihin niin näyttäisi siltä kuin pyörät löisivät koko ajan tyhjää kun paksu musta savu purkautuisi sieltä. Ois ihan kuin Amerikan auto.
291041
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 29

Vanhimmat

Mutta olisi sitten perin kummallisen kuulosta kun paukuttelee, ja ääni kuuluukin pyöränkoteloista, kuinka sitten gayt tunnistaisi enään paukuttelevan gayn .

Äänestä
  • sinulle se ongelman tuo.

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    sinulle se ongelman tuo.

    On se, ikävää jos morjestaa jollekkin gaymersu kuskille, vaikka heterolle tarkoitus morjestaa.

    Mutta onko edes hetero mersukuskeja olemassa 🤔

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    On se, ikävää jos morjestaa jollekkin gaymersu kuskille, vaikka heterolle tarkoitus morjestaa.

    Mutta onko edes hetero mersukuskeja olemassa 🤔

    ...edes Mannejen joukossa?

    Äänestä

Hieno idea.

Äänestä

Savuista osan ohjaisin renkaannavoilta suitsuttamaan.

Äänestä
  • ja omat putket läpivienneillä sisälle autoon. kelpais pöristellä.

    Äänestä

Vanhojen mersujen kuskit on kaikki Gay miehiä ainakin Koskella.

Äänestä

Tämä Mersu porukka joka kaiket yöt huudattaa niitä romujaan voisivat ajaa kaikki häränvirtaan.Tyhmää porukkaa.

Äänestä
  • Sinä "viisas" , mutta älytön, opettele elämään kaupungin keskustassa sillä keskustoissa on aina elämää, on ollut ja tulee olemaan.

    Äänestä

  • Anonyymi00012 kirjoitti:

    Sinä "viisas" , mutta älytön, opettele elämään kaupungin keskustassa sillä keskustoissa on aina elämää, on ollut ja tulee olemaan.

    Me olemmekin opetelleet elämään kaupungissa. Mutta tämmöset pakoputki virittäjät on kyllä typerää sakkia. Eivät osaa ajaa, eikä virittää autoja.... Miten voi olla mahdollista että nuorisosta on tullut noin tyhmiä. Johtuuko se tiktokkaamisesta ja runkkaamisesta ?

    Äänestä

Ei taida älykkyystaso olla korkea jos tuollaisia haaveilee.

Äänestä

Haluaisko jotkut kaksois paukuttaa mua perjantai gayparkissa, eli mercurian katoksessa

Äänestä

aunukseen ainoa paikka vetää tuplana näille puppelipojille

Äänestä

Yritä ny ensteks kasvattaa ne pelleviikset joilla saattaa päästä amikseen. Tai sitten ei.

Äänestä
  • Kyllä mulla kasvaa jo leukaparta

    Äänestä

  • Anonyymi00019 kirjoitti:

    Kyllä mulla kasvaa jo leukaparta

    mites munakarvat joko alkaa kasvamaan

    Äänestä

Aloittajalla mersukompleksi ja kynnet lakkaamatta.

Äänestä
  • Ei oo mitään kompleksia, mää ajam bemarilla missä on pakoputkiviritys, kiva kiihytellä kunnolla, ja sitten pitkällä moottorijarrutuksella että putkessa paukkuis

    Äänestä

  • Anonyymi00020 kirjoitti:

    Ei oo mitään kompleksia, mää ajam bemarilla missä on pakoputkiviritys, kiva kiihytellä kunnolla, ja sitten pitkällä moottorijarrutuksella että putkessa paukkuis

    miten joku voi olla niin tyhmä että luulee tehon kasvavan jos kovempi ääni ,suurin osa jenkki autoistakin armottoman laiskoja

    Äänestä

  • Anonyymi00028 kirjoitti:

    miten joku voi olla niin tyhmä että luulee tehon kasvavan jos kovempi ääni ,suurin osa jenkki autoistakin armottoman laiskoja

    Ei niillä jenkeissä joka kurviin vedettäkkään renkaat vinkuen, silti ne lähtee kuin hauki rannasta.

    Äänestä

Launtaina pride tapahtumassa mersu ja bemari letka.Lähtö klo 12 nesteeltä.

Äänestä

ilmankos niissä jenkeissä bensa haisee kun käy niin saatanan rikkaalla seoksella että savuttaa pyöräkoteloista

Äänestä

mulla tulee molemmille sivuille kaksoisputket woortissa, iltaisin ajellaan likkojen kanssa, kovalassa käyvään välillä tuhertamassa😂 kyllä paukkuu.

Äänestä
  • Mää oon kyllä nähnyt teidät ❤️ . Usein vaan oon miettiny että miks sun "likoilla" on semmoset jonneteini kiharat otsatukissa 🤣🤣

    Äänestä

Mulla suora putki bemarissa.

Äänestä
  • Se on kyllä mun baijeri.

    Äänestä

puppelipojat hei.Pride tapahtumaan.

Äänestä

Kuulitteko, äsken vähän paukuttelin. Eikö kellään gayllä muka ruvennu kulli kovettumaa.

Come on, hey dudes.

Oikeasti, tulkaa nyt morottaa,, Pussi purkilla voin lutkuttaa, jos löytyy odensdia niin voin vailkka tehä rim jobin

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Onkohan joku muukin miettinyt kaksois pakoputken rakentamista Mersuun? Putket menisivät pyöränkoteloihin niin näyttäisi siltä kuin pyörät löisivät koko ajan tyhjää kun paksu musta savu purkautuisi sieltä. Ois ihan kuin Amerikan auto.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu