Näin helteisen iltapäivän aatoksia. Mikä sai ennen niin ihanaisen naisen, muuttumaan "kuivan kesän oravaksi"? Lyhensit pähkinänruskean tukkasi poikatukaksi. Ja laihdutit itsesi poikamaiseksi ruipeloksi. Kenties, joki hyvä syy tälle. Mutta, olisi ehkä kannattanut kahdesti miettiä. Toki, täysi valta meillä kaikilla, on tehdä omalle keholle mitä haluaa. Lopuksi, hyvää kesää ja hyvästi.
Haikeat hyvästit ex-mussukalle.
Anonyymi-ap
37756
1Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 37
Vanhimmat
Apinalle
Aiemminhan haukuit mua lihavaksi. Ja en millään tasolla ole alipainoinen. Auot vaan päätäsi.
Apina
Apina
Ei sulla ole parempaa tekemistä?
Gorilla
😂😂😂
Rumilus
😭😭😭 Se joka toista haukkuu on ite se 🤣
🤣🤣🤣🤣
Miehille koskaan mikään ei ole hyvä, milloin liian lihava tai liian laiha, milloin on liian lyhyt tai liian pitkä yms. Miehistä pitää aina osata erottaa ne hyvät ja järkevät, joilla on myös sydän mukana.
- sivusta-
Sivusta - kyllä oma kaivattuni on minuun ulkoisesti hyvin tyytyväinen. Usein kehuu vartaloani ja huomaan miten kiihottunut hän on. Mielestäni kyse on jonkinlaisesta syvemmästä kemiasta joka saa toisen näyttämään hyvältä molemmin puolin. Jos sitä ei ole se heijastuu tyytymättömyyteen toista kohtaan.
Pidä kii tuosta. Liian monella miehillä ihan älyttömän kriittinen silmä joka näkee vaan viat eikä ole tyytyväinen ikinä.
Kyllä naisen kannattaa ajaa tukka pois ja lihottaa itsensä muodottomaksi valaaksi, sitten vasta löytää sen miehen joka on todella kiinnostunut vain siitä sisimmästä!
Miehen kannattaa jatkaa ryyppäämistä ja makkaran syömistä, niin ei tarvii kauaa kattella.
Niinpä, olen hyvin onnekas ja hyvin kiitollinen.
No silleen mies voi löytää vain sen joka osaa katsoa sisimpään ja arvostaa sitä....
Paremman kokin vois löytää😆
Ei tuo minua haittaa.Enemmänkin sen brunetin ruskea silmäsen haaveilu sänky puuhiin alkaa juippii vaikka se ei ole kaunis,huom enään.
Ahaa,voivat sitte molemmat katsoo pornoa tai naapurin puuhia.
Sanois edes suoraan eikä haukkuis kaikille selän takana.Kuulemma kasvatettu hyvin että on mukava kaikille ja kohtelias.Selkäsi käännät olet ruma,läski,vanha,haiset,yms.
Joo, olutta voisi tarjoilla kolpakossa ja makkara sais olla paistettua. Mut kyllä se pullo ja kylmä lenkki toimii kuitenkin.
Miksi sä nimittelet mua täällä? Ootko edelleen rakastunut.
Jos nimittelee, ei ole rakastunut. Tuon pitäisi olla itsestään selvää kaikille.
ai tunnistit itsesi kuvauksesta? no onko sulla selitystä että mitä sulle tapahtui, miksi muutuit kapiseksi oravaksi?
Kuinka haikeat? Vaikutat enemmänkin helpottuneelta.
En onneksi ole toi nainen. Haluun silti sanoa että se on uskomattoman hyvä ja vapauttava tunne kun päättää luopua katkeruudesta ja vihasta mutta samalla kippaa sen niiden kohteena olevan ihmisen omassa mielessään lopullisesti ulos niiden tunteiden kanssa. Sit vaan sanoo itselleen että ”ei enää tätä samaa pashaa koskaan enää tippaakaan. Hyvästi. Ansaitsen parempaa.” Sitten kaikki osapuolet ovat tyytyväisiä.
Entä jos vainoaa. Tuo mies.
Tuo vainoaakin nimittäin oikeaan aikaan tuli pska kommentointi kun vedin wc:n.
Mulla on ollut/on syömisongelma. Mua on joskus entiset haukkuneet, kun pari kiloa on tullut lisää vaikka en edelleenkään ollut lihava. Miehen tehtävä on nähtävästi haukkua ja lytätä naisia täällä patriarkaattisessa yhteiskunnassa. Mulle eivät kelpaa enää miehet, kun en kelvannut itsenäni heille. En vaan halua enää miestä.
aloituksessa puhuttiin kyllä kuivasta oravasta. ei lihavuudesta.
En ole ollut lihava, sisälukutaito! Syömishäiriö, anoreksia ja ortoreksia lähinnä. Kerroin miten miehet arvioi naisia. Yhtälailla sain kuulla kun laihduin, vähän vieraammiltakin miehiltä, että olenko sairastunut. Naiset voi hyvin, kun hermosto on turvan tilassa, siinä se! En halua teitä miehiä enää elämääni.
Nainen on siis kauneimmillaan silloin, kun hermosto on turvassa.
AP onko se nainen muka merkinnyt jotaki .
Huomaatko se sun pornoobjekti on ihminen.
Mieti haluaako se olla lihava ja esm sairas?
Koska hänen hyvinvointi on tärkeää? Nii ei ikinä
Kuulostaa lähinnä yksipuolisen seksin välineeltä tai masturbaatio materiaalita sulle!
Sori
AP on vain mustasukkainen vainoaja joka päästelee höyryjä. Ei saa huomiota ja siksi kehittelee näitä tarinoitaan.
Itse joku möhömaha viisikymppinen äijä joka haukkuu muita. Todella ilkeää!!!
Hyvästi ja tuo mussukka on niin ällöttävä sana että yöks