Shellin tilalle

Onko vielä tietoo mikä tulee shellin tilalle, vai tuleeko siitäki joku autiotila?
191850
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

Sama omistaja jatkaa. Tulee vain ST1 mainokset ja samat hinnat. Eläköön!

Äänestä

Polttoaine kartelli Kpääs..

Äänestä

Tulee kuulemma parkanosta joku pitään sitä

Äänestä
  • Sama kuka pitää -omistaja sanoo mitä on hinnat

    Äänestä

Tulis sit 24h asema. Kpään yö huoltamo/ruokinta paikka palvelut on kuin TKssa, supistetuilla aukiolo ajalla. Nyt ois aika nostaa paikkakunnan imitsiä..

Äänestä
  • Istuisitte siellä örisemässä ja sameaa kiljuanne hörppisitte kulman takana.

    Äänestä

Toivottavasti siihe tulis subway, oli typerä temppu ku seki lopetettii sieltä sai hyvät sapuskat.

Äänestä
  • ettehän te osaa syödä kuin hespurtelssa

    Äänestä

  • Ei taida Kankaanpääläisellä riittää älykkyys tilata voikkuleipää, koostuu niin monesta osasta ja pitäisi vielä myyjällekin puhua.

    Äänestä

Sille koko alueelle sais tulla teboil sama mikä on pirkanhovis, siellä on hyvät safkat . Tokmanni pois turha kauppa muutenki.

Äänestä

Mieluimmin sellainen josta sais edes kolmannen veroluokan kaljaa, pöytään, terdelle ja mukaan.

Äänestä
  • Kuka juo enää 2025 kaljaa, on jo liian vanhanaikasta sellane.

    Äänestä

Kalja kuulunut satoja vuosia suomalaisten perus juomavalikoimaan, Viinit ja muut puliukkojen juomat saapuneet paljon myöhemmin.

Äänestä

Onko se loppumassa?😲

Äänestä
  • On jo tyhjillään

    Äänestä

Tilanne on varsin huolestuttava...

Äänestä

menen tänäänkin parkanoon tankki täyteen siellä halpaa on

Äänestä
  • Minä käyn aina Raumalla osotksilla. Siellä on bensa halpaa, ja pysäköinti, mikä tärkeintä, ilmaista.

    Äänestä

ilotalo shellin tilaalle tulee taikka tahaihierontalaitos

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Onko vielä tietoo mikä tulee shellin tilalle, vai tuleeko siitäki joku autiotila?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu