Sanovat huoltsikan baarissa

että Skda Eniakki on hyvä kun siihen laittaa maastorenkaat ja sellaisen jatkokärsän ilmanottoon ja karjapuskurin, paljonkohan se maksaa?
8270
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Noinko se Toyotan ongelmat vie yöunet?

Äänestä
  • Sinulta ainakin kyseinen automerkki on vienyt järjen.

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Sinulta ainakin kyseinen automerkki on vienyt järjen.

    Ai kun osuin hyvin kohdilleen, menikö syvälle ihon alle?

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Ai kun osuin hyvin kohdilleen, menikö syvälle ihon alle?

    Kai ymmärrät itsekin, että tuollainen pakkoneuroosi johonkin autoon on sairaus.

    Äänestä

Kansankomissaariin yhteys, hintatieto löytynee! Pitää olla politrukin hyväksyntä sitä ennen. Tero

Äänestä

Suosittelen Narodnyi Komissar -lisävarustetasoa.

Äänestä

Aloittaja voi laittaa itselleen sen jatkokärsän kun on näköjään hapenpuutetta.

Äänestä

Istun Škodassani. Istun ja pompin!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

että Skda Eniakki on hyvä kun siihen laittaa maastorenkaat ja sellaisen jatkokärsän ilmanottoon ja karjapuskurin, paljonkohan se maksaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu