Tartun käteesi (hyvää yötä)

Anonyymi-ap

ja sinä minun. Katso silmiini ja kerro omillasi, että mitään muuta ei tarvita, riittää, että olemme me kaksi nyt yhtenä, haavoineen ja traumoineen, mutta niitä ymmärtäen.

Ymmärrän myös tarpeen mennä entistä syvemmälle, josta paljastuu lisää syviä haavoja, mutta joiden tuominen pintaan alkuvaikeuksien jälkeen tervehdyttää ennen näkemättömällä tavalla.

Haluan pitää kädestäsi kiinni huomennakin, enkä päästä irti, sillä minulle on kaikista arvokkainta, että olet siinä. Jaetaan energiamme. Silloin sitä on yhteensä enemmän, kuin kahdella erikseen.

https://www.youtube.com/watch?v=LIICbjovFN4

19

620

    Vastaukset 19

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      🩷❤️

    • Anonyymi

      ❤️❤️❤️❤️🫂😘😍🥰🥹🫶

    • Anonyymi

      Kauheaa musiikkia.

      • Anonyymi

        Kaikki musiikki on aina jonkun mielestä kauheaa, koska kaikilla on oma makunsa. Musiikin laittaminen antaakin persoonallisemman sävyn viesteihin. Vaikka ei pitäisi musiikista, niin aina on mahdollista löytää viestistä näkökulmia, joista pitää, saa hyvää energiaa tai parhaassa tapauksessa inspiroituu. Sekin on valinta, jos haluaa keskittyä asioihin, joista ei pidä.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kaikki musiikki on aina jonkun mielestä kauheaa, koska kaikilla on oma makunsa. Musiikin laittaminen antaakin persoonallisemman sävyn viesteihin. Vaikka ei pitäisi musiikista, niin aina on mahdollista löytää viestistä näkökulmia, joista pitää, saa hyvää energiaa tai parhaassa tapauksessa inspiroituu. Sekin on valinta, jos haluaa keskittyä asioihin, joista ei pidä.

        Ainakin se on hyvä tunniste, voi rajata tuolla kappalevalinnalla oman kaivatun pois.


      • Anonyymi00020

        Eikä ole, hyvä biisi. Sivusta


    • Anonyymi

      Olen kertonut silmilläni aika paljonkin, osaatkohan lukea niitä?

      • Anonyymi

        ??


    • Anonyymi

      Olethan laittanut kaiken kirjoittamasi talteen? 😘 Tuota hetkeä odotan, olet ihana ❤️

    • Anonyymi

      Hieno teksti ❤️ Rakkaan kanssa jaettu ilo on kaksinkertainen ilo ja jaettu murhe vastaavasti puolittuu.

    • Anonyymi

      rakas

    • Anonyymi

      Kaunis teksti! Minä kun arkaillen näitten linkkien kanssa niin mikä musiikki siinä on?

    • Anonyymi

      Mikä se kappale on? En klikkaa mitään linkkejä turvallisuussyistä.

    • Anonyymi

      Grav maga tyyppistä innostumista koin videon jälkeen

      • Anonyymi

        Krav


    • Anonyymi

      Hyvää huomenta. Kiva biisi.

    • Anonyymi

      ihana sinä :3

    • Anonyymi

      Mun sydän sulkeutui ja silloin ei energiat virtaa, eikä kyllä ole haluakaan tai uskallusta enää siihen.
      Joku jostain sivusta ja maan alta

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haapaveden upea kurvikuningatar

      No nyt on kyllä mahtava uutinen että Haapaveden rohkea ja toimelias nainen ja yrittäjä on päässyt finaaliin kurvikuninga
      Haapavesi
      136
      1917
    2. Uskaltaisitko ihana nuorempi nainen lähettää

      WhatsApp -viestiä, jos sulla on mun numero. Olisin ihan haltioitunut... Tykkään ja kaipaan ❤️❤️
      Ikävä
      91
      887
    3. Suomi meni ihan itse sössimään peruskoulunsa

      Nyt syytellään maahanmuuttoa, vaikka ihan itse lopetettiin vaatimaan oppilailta koulunkäynnin tarkoitus eli opiskelu ja
      Maailman menoa
      176
      878
    4. Sinulle viestiä

      Me sitten oikeasti tutustutaan ensin!!
      Ikävä
      60
      820
    5. Meinasi nainen mennä pasmat sekaisin

      Rupesin vapisemaan, kun huomasin sinut. Mutta sain sentään juuri ja juuri koottua itseni, etten ihan häpäissyt itseäni.
      Ikävä
      35
      792
    6. Tuli paha mieli miten kaikki meni meillä

      Harmittaa myönnän sen, kun molemmilla oli selvästi toiveita ennen kuin sukset meni ristiin. Olen jäässä. 😔
      Ikävä
      47
      732
    7. Mitä sä teet

      Juuri nyt?
      Ikävä
      73
      691
    8. Upeaa Google!

      Kohta on töitä tarjolla kaikille! Suomen taloushistorian suurin investointi ja Kajaani mainittu! Sähkö kyllä riittää, tö
      Kajaani
      276
      689
    9. Lidilikö Suomussalmelle

      Tännekki Lidili. Loppus tuo kiskominen näillä jäljellä olevilla. K-Market ihan sikakallis ja hyvin ylimieliset omistajat
      Suomussalmi
      46
      683
    10. Ei makeat pimut sytytä

      sen jälkeen kun on nähnyt sinut. Olet vain ihastus vailla vertaa. Kun sinut tuntee muut eivät tunnu miltään. Tajuatko ol
      Ikävä
      34
      622
    Aihe