Pakko olla vitsi että lopetat kiusaamisen.

Odotetaanko viikko?
14281
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Minä kiusattu en ole vielä vakuuttunut. Se mieshän valehtelee niin paljon. Minä harkitsen vastatoimien lopettamista häntä kohtaan vasta kun hän lähettää minulle videon jossa hän kasvonsa näyttäen tunnustaa kaiken tekemänsä, anelee anteeksipyyntöä ja on valmis korvaamaan kaiken. Niin paljon hän on elämääni tuhonnut vuosien ajan hovinsa kanssa. Vastatoimeni alkavat välittömästi uudelleen mikäli kiusaaminen tai urkkiminen aloitetaan jonkun toimesta uudelleen. Siinä vaiheessa en enää pysäytä prosessia heidän kohdaltaan.

Äänestä
  • Oikein.

    Äänestä

Joku mainostoimiston kampaaja noi yksinpuhelut?

Äänestä
  • Kampanja?

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Kampanja?

    Pakko olla.

    Äänestä

  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    Pakko olla.

    Miksi on mielestäsi asia niin??

    Äänestä

Tänään sattui käsittämätön asia ja oli taas hengen lähtö lähellä, ei nyt käynyt mitenkään. Mutta aika mones kerta 😂🙂 ootte tehnyt aikamoisia asioita viime vuodet ja ihan syyttömälle kyllä ne teihin jotenkin vaikuttaa. Joka juttu. tämänpäiväisetkin.

Äänestä

en taaskaan kosta tai tee mitään mutta teille se tulee taas takaisin. Ei taaskaan onnistunut 🙂 mutta, taas tuo lisää huonoa teille kuten joka juttu mitä yritätte.

Äänestä

teillä on sairaat pelit, enpä ole mukana. Se jatkuu niin pitkään että tietyt viedään. Ja näkyni mukaan sieltä on tulossa tosi pahaa, tässäkin talossa näkyi jotain ja kirkkain silmin puuhasitte 🙂😂 eipä tule edes sääli mitä ootte tehnyt. purkaa kannattaa ei täällä voi asua eikä missään missö ootte niitä juttuja tehnyt. nyt laitoin etukäteen tiedusteluun asunnot mihin muutetaan ja suojaukseen. mutta se siis kun syytätte muita ja yritätte uhrata muita se ei teillä onnistu. jos uhraatte ulkopuilisen syömään lääkkeitä, siitä tulee kuolemaa ja kotijutuista ja autojutuista saatte itse sitä pahaa. sen verran mäkin että hyvi paha hahmo ja kaikki ovet lennähtivät auki. minne meneekään, enpä ole mukana joten saadaan taas siirtyä. kuten muissakin. josko tämä yritys tänne loppuisi?

Äänestä

Ehkä nainen ei osaa

Äänestä
  • Osaa mitä?? Kerro nyt

    Äänestä

Pakko, en jaksa tätä 😤

Äänestä

Sä voit koskavain valita itse ettet kiusaannu.
Mutta oo liian laiska tekee nii
Ja saat herkän naisen mielen
Raatelusta jotaki mielihyvää
Sen siaa et vain tekisit muuta
Niin oot pelin eess mahdollisimman kurjana
Ja uhrina !
Huomiota sekin . Vaikka paskaa
Kunhan saat reaktiosi niinku koira.
Tai pikkulapsi .
Naiset tekee tuotaki enempi ku miehet!

Äänestä

Sä mitä rauhoillas teet 🎙🎶🎻...

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Odotetaanko viikko?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu