Miten on ihastus, lähdetäänkö pelaamaan? Omistatko tennismailan?
Laji, jota olen aina halunnut kokeilla.
Laji, jota olen aina halunnut kokeilla.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
En omista, mutta voin käydä ostamassa mailan läheisestä ostoskeskuksesta, jos joku haluaa minun kanssa lähteä pelaamaan.
Mä voin palstasetä lähtee jos laitat myös hameen päälle hihi 🤭
Skottiruuduilla niin voin.
Hyi stana
Sä mitään tennistä pelaa. Sä hakkeroit puhelimia ja kopsaat tänne keskusteluita. Sano nyt vielä että pelaat myös futista ja oot 192cm pitkä. Ei mene läpi enään nämä. Eti joku toinen hakkeroitava.
Jep, Mutta olin nyt vaihtamassa lajia 😂
Mulle on tosiaan hyvä rusketus...
ota juomapullo ainakin mukaan sitten näillä keleillä, muutenkin ulkoilussa hyvä olla mukana eväänä ainakin vettä.
tenniksestä vähän noh huono juttu joskus mitähän jotain diapam-pilleriä ja seagram's VO viskiä veressä niin en osunut syöttäessäkään koko tennispalloonkaan.
Joo toki
No ehdottomasti lähtisin! Mut jännä, ihan ketä vaan pyydän ni niil on aina jotain muuta kiirettä. Siks ois niin mahtava jos sä kysyt🤩
En siis ole itsekään aiemmin kokeillut. Tossa ois kyl kenttä aika lähellä👍
Mulla olis sulismailat, jos siitä ensin aloteltais.
On kyllä niin kuuma, että jospa illemmalla.
Sekin on mukava laji. Nyt taitaa vielä olla liian kova tuuli, vie sulkapallon mennessään...no ei se haittaisi, tehdään sitten jotain muuta🥰☀️
Oon mä lapsena läiskinyt palloa verkon yli ja ohi. Mut hunaja, nyt on liian kuuma.
Se vois olla ihan kivaa, mut ei näin kuumalla 🥵🤭🩷
Tuo se maila naamalleni
Hänellä oli tärkeämpää tekemistä. 😔
Kuin myös. Lähti mieluummin kalaan. Veneeseen ei mahtunut...ikävä juttu🥺
Hyvänen aika, kyllähän aina kalakaveriksi pääsee. Lienee varattu mies?
Kumipallona luoksesi pompin, eikös tennispallo ole kumia karvat päällä?