Aivan todella epätoivoista? Laittaa yksäreitä. Ylipainoinen ja ruma. Eikö näe omaa olemustaan?
Lähes kuusikymppinen mies TikTokista kuolaa nuoria naisia
8
340
Vastaukset
- Anonyymi
Samoin buumat nuoria poikia kehumalla kovista kyydeistä.
- Anonyymi
Jumalan sana on nyt raju ja tulee kohti lujalla voimallaan. Se kuvaa Israelin julkeaa uskottomuutta Jumalaansa kohtaan. Emme mekään taida päästä tämän sanan alta luikertelemaan pois. Kun Jumala on hetken hiljaa, me jo riennämme syntiä tekemään täysin sydämin. Ratkaisumme ihmisinä, kirkkona ja kansana eivät kestä Jumalan sanan valoa. Hiljaa hyväksymme jumalattomuuden, muiden jumalien palvonnan ja heikompien polkemisen syntymättömien lapsien murhaamisineen. Jumala näkee kaiken tämän ja kauhistuu. Kova on paljastava sana, ei sitä tahdo oikein kestää. Emme me kestäkään, emme mitään Jumalan lain lyöntiä muuten kuin Jeesuksen anteeksiantamuksen voimassa. Sen avulla kestämme, kestämme sittenkin. Jeesuksen sovintoveri pyyhkii pois rajuimmatkin synnit, kaikki menneet ja nykyiset.
- Anonyymi
Ei kyllä itsellä kelpaa luin oman ikäinen.
- Anonyymi
No voihan sitä yrittää. Monet on epätoivoisia. Jotkut naiset ei löydä edes vapaita miehiä.
- Anonyymi
Pieksämäellä monilla naisilla on jäänyt rooli päälle edellistä suhteista. Monella hormonitasot heittelee ja sen myötä mieli. Mitä tulee rumuteen, se on katsojan silmissä. Moni nainen kuvittelee, että vastaisen sukupuolen katsekontaktit tarkoittaa ihailua. Kyllä sellaiset naiset, jotka eivät ole sosiaalisilta taidoiltaan älykkäitä, jäävåt miesten maailmassa vaille syvällisiä suhteita.
- Anonyymi
Seinäjoelta
- Anonyymi
Onko rumilta kielletty seuranetsintä??
- Anonyymi00009
Salainen deitti tänä yönä? 👀 Klikkaa tästä https://Kristi.hoty.lat/Kristi#/?/?/exknazlvg
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain15810468Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-7410003Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite1076972Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin2275458- 1755119
Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.1784316- 852833
- 1712755
Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia
Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom882694Miksi miehen on hankala ymmärtää
Että hänen on tehtävä aloite. Niin sen kuuluu mennä luonnollisesti.1662591