Kuinka suloista

Poistuipa se aloitus, joka tämän naisen toimesta tehtiin aivan ihanan nopeasti. 🖤❤️

Tokihan se ottaa päähän, että haukkumallansa naisella onkin sitä munaa. Vaan ei fyysisesti. ;))

Asenne on aina 💯.

Ja hymyilyttää ihan se, kuin säälittäviä jotkut ihmisenraakileet voivat ollakaan.

Puspus.
18365
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Tykkään naisista joil on asennetta, se on kuumaa🔥❤️‍🔥

Äänestä
  • No kukapa ihminen tahdotonta lihanukkea haluaisikaan .Paino samalla ihminen.

    Tämä taas, joka itsestäni pahaa puhuu ei mahda olla ihminen ollenkaan.

    Äänestä

  • Niinhä ne alkuun aina väittää sitten olet ehdoton, mahdoton, mauton ja mitä vielä

    Äänestä

Se suoloista ei naurata.

1Äänestä
  • Hyvä. 🖤💯

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Hyvä. 🖤💯

    Eiköhän suoloiselle löydy yksinkertaisia lohduttajia.
    Niitä kaikilla hirviöillå on.

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Eiköhän suoloiselle löydy yksinkertaisia lohduttajia.
    Niitä kaikilla hirviöillå on.

    Pasi kuittaa potkuraudat. Kuulemma. ;)
    -sivusta

    Äänestä

Mitä ihmeen sekoilua nämä jutut on??? Ei järjen häivää

Äänestä
  • Siitähän sä palstapopulisti diggaat, ettei näissä aloittajamiehen jutuissa ole järjen häivää. Jatka ”elämää” samaan malliin

    Äänestä

” Tokihan se ottaa päähän, että haukkumallansa naisella onkin sitä munaa. Vaan ei fyysisesti. ;)) ” Tästä haluaisin palstasetä ehdottomasti tietää lisää

Äänestä
  • Munaa rikkoa toisten parisuhteet ja nus miehen kavereita? Ei kovin kunnioitettava nainen hän.

    Äänestä

  • Anonyymi00016 kirjoitti:

    Munaa rikkoa toisten parisuhteet ja nus miehen kavereita? Ei kovin kunnioitettava nainen hän.

    Etteköhän te ns miehet yritä sotkee toisten avioliittoja,esiintymällä naisina! Pitäkää vaan toisenne,ette te oikeille naisille kelpaa!

    Äänestä

Mistä te puhutte? Toivottavasti ketään ei ole haukuttu.

Äänestä

Aika huono asenne sulla, jos olet mennyt omimaan tuntemattomien kirjoituksia.

Äänestä
  • Ja poistamaan. Se, että jollakin on siihen valtaa, ei tarkota sitä että olis minkäännäköstä asennetta, muuta ku kirjaimellisesti. Näköjään.

    Äänestä

  • Niinhän sinäkin teet jatkuvasti että kuvittelet tätä palstasetää tietyksi naiseksi ja auot sillä perusteella päätäsi tästä palstakontentista, heihin itse perustat nämä irrationaaliset ajatuksesi. Parempaa jatkoa sinulle ja kaikille vastaavanlaiset ajatteleville t naiselta. Joku trolli varmaan esittää tässä nyt, koska päässäsi surraa.

    Äänestä

Siis sinäkö olet tehnyt jonkun haukkumisaloituksen vai mitä?
Miksi haukut muita?

Äänestä
  • Oletko kiihottuneessa tai vähintään kiihtyneessä tilassa kun ongit tämän palstasedän kautta negakontenttia? Voimia sulle..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Poistuipa se aloitus, joka tämän naisen toimesta tehtiin aivan ihanan nopeasti. 🖤❤️

Tokihan se ottaa päähän, että haukkumallansa naisella onkin sitä munaa. Vaan ei fyysisesti. ;))

Asenne on aina 💯.

Ja hymyilyttää ihan se, kuin säälittäviä jotkut ihmisenraakileet voivat ollakaan.

Puspus.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu