Siionismi hallitsee naljää suurinta puoluettamme ja räsäskäläisiä kaksinaamaisia uskovaisia.
Siionismi hallitsee naljää suurinta puoluettamme ja räsäskäläisiä kaksinaamaisia uskovaisia.
9
236
Vastaukset
- Anonyymi
Tuohon kun lisätään vapaamuuraruus, niin Suomen hallitseminen onkin selvitetty.
- Anonyymi
Ei pidä lainkaan unohtaa sukuja, jotka määräävät ja siirtelevät kymmenten miljoonien rahoja ja tehdasomistuksia.
- Anonyymi
Juutalaisen siionismin varjossa tai sen takaa voi tehdä mitä maailman kauheuksia vaan ja aina saa ymmärrystä ja anteeksiantoa ... no sen Hitlerin vuoksi. Maailma syyttää Saksan kansaa 1930 - 1945 välisestä ajasta. Miksi maailma ei syytä Israelin kansaa 1948 - 2025 välisestä ajasta kansanmurhineen?
- Anonyymi
Niin Neuvostoliiton kansankomissaareista (ministereistä) kymmenen oli juutalaista. Sisäasianministeriö oli lähes 70% juutalaisia korkeinta johtoa Berija, Jagoda, Kaganovits .... jne myöden. Armeijan puhdistuksessa 1936 -38 säästyivät juutalaiset everstit ja kenraalit, mutta parhaista kenraaleista (juut. nimitys Goijimit) kaikki tapettiin tekaistulla jutuilla.
Stalin heräsi asiaan liian myöhään ennen kuolemaansa ns "lääkärisalaliiton" paljastuttua. Samalla lääkäri sai painettua ruiskeen hengityksen salpaavaa myrkkyä.
Stalin oli muuten naimisissa Kaganovitsin veljesten siskon, Rosa Kaganovitsh, kanssa, eikä tajunnut mitä juonittelua käytiin hänen kotonaan, sängyssä ja ruokapöydässä. ei niin kettumainen mies yltänyt kaikkeen.
- Anonyymi
Siionistiset israelystävät paljastaa todellisen karvansa saatanan käytyreinä
- Anonyymi
Onhan meillä edelleen kaupungin hallinnossa näitä 1970 luvun siionisteja. Hehän häpämättä tunnustaa kannattavansa israelin tekemää massamurhaa ja kansan tuhoa Gazqassa ja Länsirannalla.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Onhan meillä edelleen kaupungin hallinnossa näitä 1970 luvun siionisteja. Hehän häpämättä tunnustaa kannattavansa israelin tekemää massamurhaa ja kansan tuhoa Gazqassa ja Länsirannalla.
Äänestäkää heitä ijäksi
- Anonyymi
Aloittaja on täysin oikeassa. Ei ole tämänkään srkn alueella kirkkoherra inahtanutkaan mitään kansanmurhaan viittaavaa, mikäli on nyt edes kommentoinut näkyvästi asiasta yhtään mitään..? Hajuton ja mauton tapaus tässä asiassa - ei ole kylmä eikä kuuma.
Sen verran kommentoijille; älkää sekoittako juutalaisuutta automaattisesti siionismiin. Viimeksi mainittu on äärioikeistolaisuuden ja -nationalismin muoto juutalaisten keskuudessa, johon Israelin hallinto on syyllistynyt ja jolla on aivopesty täysin viimeisimmät sukupolvet. Ja valitettavasti kristityistä löytyy tällaiselle roppakaupalla kannattajia ympäri maailman. Israelissa on vastavoimia ja toisinajattelijoita, mutta niistähän tämän omanarvontunnottoman valtion munaton media ei uutisoi, niinkuin ei muidenkaan maiden massiivisista mielenosoituksista kansanmurhaa vastaan. - Anonyymi
Persujen eduskuntaryhmässä ollut jokin ennakkokäsitys suhtautumisesta juutalaisten tekemään massamurhaan tai palestiinalaisten hitaaseen nälkään, lääkeainepulaan ja vesipulaan tappamiseen. Se oli hämmentävä tulos 70 % hyväksyy sen. Samoja naamoja jotka itkee holokaustitarinoita julkisesti.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 392447
Mies mä oon ihan helppo
Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...381333- 841313
- 631201
Mies olen aika erakko nykyään
Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä40939Lavroville taitaa olla jo ikkuna raollaan?
Lavrovin syytä välttää korkeita paikkoja ja ikkunoiden läheisyyttä.Ettei vain keikahda ikkunasta pihalle.122828- 31761
Ylen johdon hulppeat bonukset alkavat taas
Suora kopio Iltalehdestä: "Asiasta kertoo Iltalehdelle Ylen hallituksen puheenjohtaja Matti Apunen. Mitä tulospalkkioi23616Skenaario
Elämä ja kuolema ovat merkillisin nyytti olevaisuutta. Mutta kun kumpaakaan ei ole, syntyy lapsuksia, joita korjaamaan58586Kuinka moni palstalaisista on näin hyvässä kondiksessa
76-vuotias rokkari Rick Springfield esittelee elämäntyyliään : https://www.youtube.com/watch?v=GbxHuNy6d6820529