Martina SDP:n riveihin

Uusi Sanna Marin.

Kumpikaan ei ole koskaan ollut päivääkään oikeissa töissä.
4157
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tuota aina epäillyt, että Persuilla on huono muisti.
Täällä vuosia huutaneet, että kaupankassalla töissä, halvessuttavaan sävyyn. Varastomies Persu pitänyt omaa työtään paljon arvokkaampana.

Äänestä

Hänhän on salarakkauden ylipapitar, joten jonkinlainen kunniatohtori- tai neuvostitteli hänelle ainakin olisi myönnettävä valtion toimesta.

Äänestä
  • Sanoisin enemmin että salp***n ylipapitar , rakkauden kanssa sillä ei ole mitään tekemistä 😆

    Äänestä

  • Oliko se Eremenkon exä joka sekosi kun vauvalla kerrottiin että jonkun Martinan ex-miehen exä sekosi? Koko ajan luulin että Eskon mutta nyt tuli toinenkin mieleen. Vaikka onhan joku riihimäkeläinenkin seonnut mutta miten se liittyy mihinkään? Täytyypä googlata.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Uusi Sanna Marin.

Kumpikaan ei ole koskaan ollut päivääkään oikeissa töissä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu