vfr 750 ensipyöräksi

Onko kukaan aloittanut Hondan VFR 750-mallilla? Miten sopi aloittelijalle?
3830
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Juu mulla oli eka pyöränä kyseinen vfr on hyvä ensimmäiseksi pyöräksi v-kone vääntää alhaalta ja muutenkin kevyt ajaa

Äänestä
  • ostin itse keväällä ekäksi pyöräksi ja totesin että sairaan mukava ajaa.ei tullu sakkoja pyörällä.syksyksi ostin 2 litrasen sierran ja kahdet alle viikossa ylinopeudesta.ja hengissä vieläkin vaikka moni sano että kaveri ei syksyä näe.suosittelen.kevättä odotellessa.

    Äänestä

Yli nelikymppisenä hankin ensimmäiseksi kaksipyöräiseksi ajopelikseni 89 mallisen VFR:n. Aiemmin mulla ei ole ollut edes mopoa, joten monet epäilivät myös meikäläisen selviämistä syksyyn. Järki kädessä, hyvää koulutusta (Motopassi tms.) ja varovasti liikkeelle, niin hyvä tulee.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rasiAsta kirjoitti:

Onko kukaan aloittanut Hondan VFR 750-mallilla? Miten sopi aloittelijalle?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu