Ja hetken on hyvä olla..
Nainen, kuvittelen sinut kainalooni
Anonyymi-ap
14389
2Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Mulla on tapana kuvitella sun pää mun mahalle.
Jos olisit hän, koittaisin olla tukena että olisi useimmiten hyvä olla. Osaan olla hellä, mutta en ole vaan aikoihin päässyt käyttämään lahjojani. Tarvitsisit paljon paijaamista 🥰
Mä nään sut kiikkumassa jollakin oksasella männynkäppyrällä, ku liito/laskuvarjot on "pettäneet" huikkimassa apua...vai olikohan se sitteki Seuraa? ;)
-sivusta
Sydämeni sykkii vain sinulle, voi hyvä jumala miten tunnen sinut taas tässä🫂❤️
Olet niin komea🥵
Kuvittele myöhemmin
Ai että kun tykkään susta mies. 🤤🌞
Mä rakastan sua. Miksi erottiin?
täällä mun eksät pyöri
Tätä lukiessa tuntui sydämessä läikähdys, kurkussa ikävä ja käsiin ryöpsähti sormenpäihin asti rakkaushellyysenergiaa.
Johdatan ne sitten itseeni.
Onko tuo KÄPY joka selän alla tuntuu?
Välillä tuntuu niin, kun joku heittäis kylmää vettä perseelle.
En ole muuta tehnyt, kun vain lukenut koska on niin kuuma.
Odottelen et tulevat kaupasta niin pääsee tekemään ruokaa ELÄKELÄISILLE niin EIVÄT SENTÄÄN NÄLKÄÄN KUOLE.
Minulla on vielä ajatukset täynnä ennen kuin kaikki tämä on ohi, ja elämä tasoittuu, pian. Sanoin että nyt en pysty sanomaan mitään. Tämä siis yhdelle eiliselle Kaljupäälle. Ei mitään sen kummempaa, yllätys oli "käyntisi". Ja sitten on se yksi nainen joka hakee sinua edelleen. Vaikka ette ole yhdessä, minä olen tahtomattani saanut jo maineen että olen kaikkien välissä vaikka sitä yrittänyt kiertää. niin. mutta tässä yksi rypistys taas itsellä, tai viimeistellään vielä ja puuhaillaan. Mutta valoa näkyy jo, suorastaan iso aurinko 😍ei pitäisi kirjoittaa mutta kun olit niin huolissasi.
Olisi ihanaa päästä kainaloosi 🩷🤗
Lukemattomat kerrat olen kuvitellut hänet syliini, poski poskea vasten...
Olisi niin kiva jos hipsuttaisit mun paljaita varpaita, kirjoittaisit vaikka sanoja jalkapohjaan ja mä yrittäisin arvata, mitä kirjoitat🩷🩷