oon seurustellu mun poikaystävänkaa noin 5kk mutta häntä ei kiinnosta mun asiat vaikka yritän kaikkeni menin tänään itkien hänen luo ja kerroin kuinka paskalta se musta tuntuu ku sitä ei kiinnosta yhtään kuinka pahamieli mulla on ja kuinka paljon mua ahdistaa hänen käytös. nii voisko joku joka käyttää huumeita ja on masennus kertoa miltä tuntuu olla addikti, masentunut ja parisuhteessa???
narkkari poikaystävä
8
105
Vastaukset
- Anonyymi
Oot kyllä aika pimee, jos narkkarinkaa seurustelet.
- Anonyymi
joo mutta siltä saa differend type of love sillonku sitä saa
- Anonyymi
Eikö nyt yhtään itsesuojeluvaisto toimi? Irrottaudu narkkarista heti, et mahda hänelle mitään!
Lisää kurjuutta on tulossa, jos hänessä riiput. - Anonyymi
Narkkarin kanssa pelaat melkoista uhkapeliä, joka ei pääty hyvin. Noissa piireissä ei toisen henkikään merkitse mitään aineiden rinnalla.
- Anonyymi
Kukaan ei voi häntä auttaa ,
eikä parantaa, jos omaa tahtoa ja halua ei ole,
ikävä sanoa,
mutta pitkällä elämänkokemuksella en koskaan ole juurikaan nähnyt ketään,
joka pääsee huumeista eroon muuta kuin haudassa,
joten ainoa jota voit auttaa on oma itsesi , ja lopeta suhde,
muuten voi käydä niin että alat itsekkin käyttää........
Pilaat vaan oman elämäsi. - Anonyymi
Anna kenkää ja heti, muuten sinusta tulee samanlainen tai ruumis.
- AnonyymiUUSI
Jeesus voi auttaa.
- AnonyymiUUSI
Mikä poikaystävä sellainen on, jota ei kiinnosta toisen asiat? Ei se ole ystävä ollenkaan, korkeintaan hyväksikäyttäjä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Et siis vieläkään
Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k502234Aavistatko että moni tietää
Vai ollaanko hyvin vedätetty pokerinaamalla. No kun vähiten odotat niin yllätämme sinut82922Yritin saada
Vastauksia mutta et voinut olla rehellinen ja kaiken kannoin yksin. Halusin kovasti ymmärtää mutta en voi enää ymmärtää.11904Hyvä että lähdit siitä
Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖24889- 68863
Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa
Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt51831Olisitko mies valmis?
Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me118819Kronikat..
Mikä hele… on tää yks kronikat mikä suoltaa facessa kaikkea julkaisua ja AINA samoista firmoista imatralla??? Eikö ne mu9753Täällä istun ja mietin
Miten paljon haluaisin katsoa sinua juuri niin kuin haluaisin katsoa sinua. Rakastavin silmin. Näkisit vihdoin senkin pu49749vieläkin sanoa voin...
💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos22733