Kaipaan sua mies ja niitä pieniä hetkiä välillämme. Voitaispa näyttää tunteemme avoimesti.
Olisi kiva lähteä ajelulle, autossa olisi viileää ja siinä voisimme jutella rauhassa kaksin.
Nyt lähtee ajatukset laukalle niin kuin usein seurassasi. Voisimme stopata ja pulahtaa iltauinnille. Antaisimme vartaloiden liimautua yhteen toisiinsa tutustuen.
Tunnut omalta ihmiseltä. Pidän sinun tuoksusta, salaa haaveilen nukkuvani sinun t-paidassa. *punastuu*
Tiedän, että molemmilla on tunteita. Sitä en tiedä, haluatko mitään enempää juuri minun kanssani.
Olisi kiva lähteä ajelulle, autossa olisi viileää ja siinä voisimme jutella rauhassa kaksin.
Nyt lähtee ajatukset laukalle niin kuin usein seurassasi. Voisimme stopata ja pulahtaa iltauinnille. Antaisimme vartaloiden liimautua yhteen toisiinsa tutustuen.
Tunnut omalta ihmiseltä. Pidän sinun tuoksusta, salaa haaveilen nukkuvani sinun t-paidassa. *punastuu*
Tiedän, että molemmilla on tunteita. Sitä en tiedä, haluatko mitään enempää juuri minun kanssani.
Vastaukset 42
Vanhimmat
Kyllä mintuntuoksuisen kanssa mielelläni.
Missähän sairaalassa se tänää mahtaaka tuoksuu...ihan vaa vaihtonappina? ;)
-sivusta
Ymmärrätkö edes itse mitä hubbabubbaa yrität tänne tuottaa? Sivusta
Haluan ensitöikseni harrastaa sun kanssa s*ksiä. Sen jälkeen enemmänkin, jos siltä vielä tuntuu.
Kumpa vain olisit hän, se olisi parasta. Et ehkä tiedä millaiset halut oot minussa herättänyt.
Just oikein. Naidaan niin paljon kuin naitattaa. Kirkkokuorot
myöhemmin täällähän on jo paljon säestäjiä ei ne enempää tarvitse.
Se on urakalla sitten. Ei mitään 30 min. kusitaukoja.
Toivon myös, että sinä olisit minun hän. Puh.num. loppuu kolmoseen. Vinkkinä jos haluat lähestyä.
Et ole hän. :)
Ehkäpä minun onnekseni.
Ei ole hänen numeroa. Mahtaako löytyä numerotiedustelusta?
En varmaan silti uskaltaisi.
Ei ole minulta, vaikka minunkin numero loppuu kolmoseen. Mielellään kyllä jonkin viestin sinulta saisin. :)
Eli aloitus alkaa palstasetä romanttisella huakailulls ja keskustelu jatkuu ns itses groomaamisen merkeissä? T naiselta
Samoin mä haluan❤️😘😜
Voi sinua, itse opin jo viime syksynä että ei nämä kirjoittelut johda mihinkään. Ihana haave kuitenkin ja komppaan täysin. Ja tekee hyvää saada ilmaista asioita edes jonnekin.
Totta. Toiminta on tietysti riippuvaista IRL tapahtumista täysin.
Otsikko kuvaa todellisuutta, haavetta ehkä kaikki onkin vaan. Ihastus kestää aikansa, voi olla että jotain kehkeytyy tai on kehkeytymättä. Sitkeät ovat tunteet kokatapauksessa.
Toivon sinulle kaikkea hyvää. ❤️
Ai että ihan kokkelikauppaa. ;)
-sivusta
Mistähän sinä sellaisen luit palstaäijän monologista? Jos sulla on tarpeita niin kerjää muualla? Sivusta Tee Tee
Onko ehta tampereinen kymmenprossainen katulirpakka kuitenkin enemmän sinun kukkarolle sopiva? Hyvin silläkin varmaan saa päänsä tärveltyä, jos ei ole varaa juppipulveriin. Minä muuten tunnistan nykivän naaman, lasittuneen äkkiväärän vihaisen katseen ja niiskuvan nokan ja osaan tehdä siitä johtopäätöksiä. Sivusta
Kertoisitko jonkun tunnisteen, tiedä vaikka mies rohkaistuisi ottamaan yhteyttä.
Vähän vaikeaa, jotta vain hän voi tunnistaa itsensä. Yritän!
Koskettanut kättäni, tullut lähelleni, äänensävy huokuu ainakin välittämisestä. Ehkä enemmistä tunteista? Katse hakeutuu minuun, löydämme katseilla toisemme.
Hymyilläänkö me molemmat paljon toistemme seurassa ja onko nuorempi nainen ja vanhempi mies kombo? 😃
Tämä sopii myös minuun(n) ja minun häneen(m).
Taidetaan olla totisempia perusilmeiltä. Ikäeroa varmaan on, ei liikaa, eikä se ikäero enää tässä iässä haittaa.
No eiköhän tämä aloittajaäijä sentään jotain innostu kertomaan itsestään eteerisesti kolmannessa persoonassa
Osaat sä uida.
Ehkei meillä ole hätää toistemme seurassa.
Löytyy pronssimitali uimakisoista.
Osaan :)
Voidaan harjoitella suusta suuhun hengitystä varmuuden vuoksi.
Sähköpostit kuumaksi, sillä tavalla saa yhteyden myös.
Ite sain aplodit kun en hukkunut/hukuttanut ketään räpiköidessäni
Aika söpöä!
Oletkohan sama nainen 2020? m>n
Noup.
Oispa aloitus ihanuus M naiselta
Mikä minun tuoksu on? ;)
Ei ole M-naiselta. :)
Milloin näette seuraavan kerran?
Miten pieniä hetkiä? Mitä jos ehdottaisitte suoraan?
Samoin erään naisen kanssa, niitä pieniä hetkiä yhdessä, mutta et ehkä ole hän.
Kertoisitko jonkun vinkin itsestäsi, teistä, hänestä?
Jännä, moni voisi löytää toisensa jos kertoisin hyvä tunnisteet suoraan m44
J nainen?
Tämä ei ollut sitten minulta.
Eikä minulta nämä tekstit