Älkää hankkiko naista

Tämä video todistaa että naiset ovat rahojesi ja statuksesi perässä tinder opetti myös tämän minulle
https://youtu.be/n9Z9MaE7FkU?si=2rEfMH0ecTztkyqu

Tehkää ihmiset jotakin tuotteliaampaa kuin yrittäisitte hankkia naisen
25379
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 25

Vanhimmat

Katsokaa video ja näette miten syvältä naiset ovat. En enää hanki naista. Kehitän itseäni

Äänestä
  • Kyllä siihen ukon köriläitäkin tarvitaan turha repostella naisia.

    Äänestä

Nainen hankkii miehen.

Äänestä

Nainen jopa jättää meidät jos löytyy rikkaampi mies. Huoria naiset ovat. Nyt älyän miksi suurin osa naisista joutuu helvettiin islamin mukaan

Äänestä

Narrated Ibn 'Abbas: The Prophet (ﷺ) said: "I was shown the Hell-fire and that the majority of its dwellers were women who were ungrateful." It was asked, "Do they disbelieve in Allah?" (or are they ungrateful to Allah?) He replied, "They are ungrateful to their husbands and are ungrateful for the favors and the good (charitable deeds) done to them. If you have always been good (benevolent) to one of them and then she sees something in you (not of her liking), she will say, 'I have never received any good from you

Äänestä

Kyllä naisella on kiva leikkiä.

Äänestä
  • Taimitarha Ojavuo.

    Äänestä

  • Irtosuhteet ne vasta vaarallisia. Niitä naisia on paljon liikkeellä, jotka alkavat kiristää jälkeen päin raiskausväitteillä, ellei ole ollut valveutuneena kansalaisena ensin allekirjoituttanut suostumus-sopimus-lomaketta, missä myös rastitusruudut eri toiminnoille seksiaktin aikana, kahden todistajan läsnäollessa.

    Äänestä

Akka ja penikat on helkkarin huono sijoitus. Parempi laittaa rahat pörssiin poikimaan.

Äänestä
  • Petteri Orpo Ja Riikka Purra ovat samaa mieltä. Veivät työttömiltä lapsikorotukset ja lapsilisiä leikataan. Asumistukileikkauksetkin osuivat juuri omistusasuntonsa hankkineisiin lapsiperheisiin. Siinnä on hyvä aloitella sitten perhe-elämää vuokraslummikaksiossa.

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Petteri Orpo Ja Riikka Purra ovat samaa mieltä. Veivät työttömiltä lapsikorotukset ja lapsilisiä leikataan. Asumistukileikkauksetkin osuivat juuri omistusasuntonsa hankkineisiin lapsiperheisiin. Siinnä on hyvä aloitella sitten perhe-elämää vuokraslummikaksiossa.

    Lopeta se politikointi tämä aihe ei koske politiikkaa. Minua ja useampia muitakaan ei kiinnosta Nuo poliittiset progandat ja mielipiteet yhtään

    Äänestä

Naiset on semmosia ne tulevat ja vievät miehen rahat miehen lapsen ja miehen nuoruusvuodet.

Äänestä

Ei kaikki naiset ole samanlaisia, älä yleistä. Vai oletko sinäkin homo, niinkuin osa miehistä on?

Äänestä
  • Ei kai homous tee kenestäkään naisvihamielistä?

    Äänestä

  • Lopeta valehtelu kyllä on. Mitä jos olet ulkona poikaystäväsi kanssa tai kaksi miestä tulee iskemään köyhä ja rikas kumman nainen ottaisi tietenkin sen rikkaan koska enemmän rahaa. On ne rahan perässä Turha valehdella. Ihan helppoa tietää

    Äänestä

  • Anonyymi00015 kirjoitti:

    Lopeta valehtelu kyllä on. Mitä jos olet ulkona poikaystäväsi kanssa tai kaksi miestä tulee iskemään köyhä ja rikas kumman nainen ottaisi tietenkin sen rikkaan koska enemmän rahaa. On ne rahan perässä Turha valehdella. Ihan helppoa tietää

    Sulla ei ole asiasta minkäänlaista kokemusta, katsot liikaa telkkaria ja masturbointi on sumentanut järkesi

    Äänestä

Ei kannata yleistää muutamien tyhmien vuoksi liikoja.

Äänestä

Ei tulee akkaa minulle enään tinder kokemus avasi silmät

AP

Äänestä

Ota huoraaa...

Äänestä
  • En ota mitään johan sanoin

    Äänestä

Kajaanissa jos joku nainen tuntuu olevan liian helppo ja täydellistä niin se tuppaa joko olee huora,jakorasia tai pettäjä tyyppi tai sitten onnen onkija ämmä....

Äänestä

On tosi huvittavaa kun setämiehet vikisee asioista joista ei kellään ole mitään kokemuksia. Hirvee uho, mut sitten ei uskalleta puhua naisille selvin päin, se että olette
yksin, on teille ihan oikein. Koetatte vaan vääntää syyn naisiin vaikka teillä itsellänne ei ole suhteeseen mitään tuotavaa. Kattokaa peiliin edes joskus.

Äänestä
  • Anteeks vaan mutta olen alle 30v

    Äänestä

  • Eli on vaatimuksia. Kiitos kun paljastiti. Nyt ei tarvitse kattoa ollenkaan peiliin

    Äänestä

  • Muistan aikoinaan entisen työkaverin, oli aikamiehen varustus. En tiedä johtuko vienti siitä, ajeli vanhalla Mossella ja joka ilta oli eri nainen. Ehti olla naimisissa neljän naisen kanssa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tämä video todistaa että naiset ovat rahojesi ja statuksesi perässä tinder opetti myös tämän minulle
https://youtu.be/n9Z9MaE7FkU?si=2rEfMH0ecTztkyqu

Tehkää ihmiset jotakin tuotteliaampaa kuin yrittäisitte hankkia naisen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu