Nämä volvot suomen markkinoille tehdään Ruotsissa ja laatu on upeaa.
Ostaisinko Kiina volvoa? En ostaisi varmasti. Kiinassa tehdään sähkörimpuloita.
Osta Ruotsissa valmistettu XC90 tai XC60 volvo
9
379
Vastaukset
- Anonyymi
Eihän tollasta lotjaa kehtaisi kuljettaa. Koomikoille tarkoitettu.
- Anonyymi
Rahat menee kumminkin kiinaan ja kaikki sähkömoottorit tuodaan volvoon Kiinasta.
- Anonyymi
Kateus on rumaa.
- Anonyymi
On se kumminkin Kiinalainen rimpula.
- Anonyymi
Jos on Ruotsissa tehty niin miten eroaa vaikka Mersusta? Mersun suurimmat omistajat on kiinalaisia.
- Anonyymi
Kauppa norjalaisten kanssa meni, mönkään, voi itku!🤡
- Anonyymi
Liian suuri lotja. Parkkihallissa kolhii henkilöautoja.
- Anonyymi
Volvo on sisustaltaan paljon edellä mersua ja bemaria vaikka olisi miten kiinalainen omistaja. Mersu, audi ja bmw on todella rumasti halpuutettuja nykyään. Keinonahkaa ja täyttä roskaa sisustat pääosin.
- Anonyymi
Volvolle tämä kiina sekoilu on ollut hirveä mainehaitta. EX sarja ollut täysi susi vastaanotoltaan ja kumma kyllä nämä juuri kiinassa tehtyjä. Nämä edelleenkin ruotsissa tehtävät muut volvo mallit kuten XC60 ja XC90 on taas loistavia tuotteita.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1244867Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1904540Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.1191980- 4031731
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a341501Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan
Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann81292Upeeta! Rauha tulee pian!
Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is3781235- 811171
- 741065
- 921008