Haluaisin kovasta harrastaa seksiä toisen naisen kanssa. Haluan kokea minkälaista se on. Olen avoin kaikelle. Iällä 27-40v. Jos on joku saman henkinen niin voidaan kokeilla yhdessä.
Haaveilen
12
1206
Vastaukset
- Anonyymi
miestähän toi kaipais
- Anonyymi00008UUSI
Löylykauhaa perseeseen poikittain
- Anonyymi
Oisin kiinnostunut. Kiinnostaisko sua mun ja mun miehen kans? N37
- Anonyymi00009UUSI
Hyi saatana pökkikää keskenänne homeperseet
- Anonyymi
Hei mä olisin kiinnostunut kokeilee sitä sun kans missä päin as
- Anonyymi00010UUSI
Niuvanniemen suljetulla tietenkin
- Anonyymi
Mä olisin kiinnostunut kokeilee ja kiimassa
- Anonyymi00006
Yksinäinen? Täältä löytyy seuraa heti ❤️ https://Anna.hoty.lat/Anna#/?/?/pc3wzswjx
Täälä kans kiinnostunut 28v 🥰 pk-seudulta?
- Anonyymi00007UUSI
Täällä 27v, haluaisin kans kokeilla kaikkea, eritoten nuolla orkku toiselle naiselle
- Anonyymi00012UUSI
On kaunista kun joku kertoo fantasioistaan täällä.Olen 60v mies .Ärsyttää vain noitten vatipäitten vatipää repliikit.He taitavat olla vailla elämää ja elämän kokemuksia.Purkavat vain tunteitaan arsyyttääksein heitä jotka osaavat elää ja nauttia elämisestään.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p576403Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su3365431Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut
samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien1675097Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?
Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal1404884Epäonnistunut "Tuppurais-operaatio" kaatoi Purran hallituksen
Persut yrittivät viimemetreillä häivyttää omaa täydellistä epäonnistumistaan syyttämällä opposition edustajaa nimettömil204130Ostaisitko sinä rempattavan asunnon Italiasta tai jostain muualta ulkomailta, mistä?
Ella Kanninen on tehnyt Italiassa asuntokaupat. Hän kertoo Instagramissa kierrelleensä viime kesänä Toscanassa katselema202636Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite262534Jenni Alexandrova ja Toni Lähde ratkeavat liitoksistaan - Tällainen on uusperhe!
Radiojuontaja Jenni Alexandrova ja Diili-tuttu Toni Lähde ovat pariskunta, joka elää uusperhearkea. He ovat ostaneet uud32408Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill282307- 782044